foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0

  До Дня пам’яті та скорботи бібліотекою ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» для студентів першого курсу був проведений виховний захід - відеоурок «День пам’яті та скорботи. Діти війни».
На відеоуроці були продемонстровані документальні кадри про перші трагічні часи , коли фашистська навала перейшла кордон Радянського Союзу, про те , які жертви поніс наш народ в цей перший червневий день війни.
   Як зустріли жителі Ногайська (Приморська) звістку про початок війни? Як і весь радянський народ - з гіркотою і вірою в перемогу! Багато чоловіків направилися до райвіськкомату. Серед них сімнадцятирічні юнаки , студенти Ногайського сільськогосподарського технікуму Григорій Яковенко, Леонід Сизоненко, Микола Шапошник.
   Тяжкий час іспитів , початком якого став червень 1941 року, настав не тільки для дорослих. Найстрашніша, найжорстокіша Велика Вітчизняна війна забрала життя несчисленної кількості дітей, а скільки було зламано дитячих доль! Присутня на відеоуроці студентська молодь коледжу чутливо сприйняла розповідь про маленьких героїв, які в роки війни працювали на заводах і госпіталях, зі зброєю в руках допомагали дорослим боротися за Батьківщину, які йшли в партизани, гинули при бомбардуваннях, обстрілах, від голоду і холоду, яких вивезли фашисти до Німеччини і умертвили, які, не доживши до Перемоги, були поховані в блокадному Ленінграді.
  Дивлячись документальний фільм «Діти війни» всіх було згадано напередодні Дня пам’я ті та скорботи.
    Вічна пам’ять маленьким зірочкам чорного неба війни!

Рейтинг:   / 2

   У бібліотеці ВСП "НК ТДАТУ" для молоді, яка має намір після закінчення коледжу продовжити навчання і здобути вищу освіту діє постійна інформаційна виставка «Зроби крок до мрії..». Студенти коледжу мають змогу ознайомитися з історією та освітянськими традиціями навчального  закладу, який є вищим щаблем у здобуванні освіти - Таврійським державним агротехнологічним університетом, відокремленим структурним підрозділом якого є Ногайський коледж.

Детально

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.