foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0

  Кожного року 18 вересня Приморськ святкує День міста. І хоч Ногайськ (Приморськ) був заснований згідно Указу Олександра 1 18 січня 1821 року Днем міста по праву вважається його другий день народження – це день визволення від німецько-фашистських загарбників - 18 вересня 1943 року.
  Цій події була присвячена виставка, що відбулася у бібліотеці напередодні свята. В ній представлені книги про наших земляків, воювавших на фронтах війни, бравших участь у визволенні району, відбудовувавших місто після визволення та про тих людей, що внесли вагомий внесок у розвиток міста та району. Це книги «Приморск – годы и судьбы», частина перша – «Память огненных лет» та частина друга –«Автограф поколений», Книга пам’яті України ( Запорізька область, Приморський район). На виставці представлені фото героїв-земляків.
  Приваблює читачів бібліотеки номер газети «Приморская степь» від 18 вересня 1990 року, присвячений Дню міста, з цікавістю знайомляться студенти коледжу з газетними матеріалами різних років про історію міста та району.

 

 

Рейтинг:   / 0

  До Дня пам’яті та скорботи бібліотекою ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» для студентів першого курсу був проведений виховний захід - відеоурок «День пам’яті та скорботи. Діти війни».
На відеоуроці були продемонстровані документальні кадри про перші трагічні часи , коли фашистська навала перейшла кордон Радянського Союзу, про те , які жертви поніс наш народ в цей перший червневий день війни.
   Як зустріли жителі Ногайська (Приморська) звістку про початок війни? Як і весь радянський народ - з гіркотою і вірою в перемогу! Багато чоловіків направилися до райвіськкомату. Серед них сімнадцятирічні юнаки , студенти Ногайського сільськогосподарського технікуму Григорій Яковенко, Леонід Сизоненко, Микола Шапошник.
   Тяжкий час іспитів , початком якого став червень 1941 року, настав не тільки для дорослих. Найстрашніша, найжорстокіша Велика Вітчизняна війна забрала життя несчисленної кількості дітей, а скільки було зламано дитячих доль! Присутня на відеоуроці студентська молодь коледжу чутливо сприйняла розповідь про маленьких героїв, які в роки війни працювали на заводах і госпіталях, зі зброєю в руках допомагали дорослим боротися за Батьківщину, які йшли в партизани, гинули при бомбардуваннях, обстрілах, від голоду і холоду, яких вивезли фашисти до Німеччини і умертвили, які, не доживши до Перемоги, були поховані в блокадному Ленінграді.
  Дивлячись документальний фільм «Діти війни» всіх було згадано напередодні Дня пам’я ті та скорботи.
    Вічна пам’ять маленьким зірочкам чорного неба війни!

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.