foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 1

  «Гідність держави залежить від особистостей, які її утворюють» (Дж.С.Мілль) - під таким гаслом проходив Тиждень права у Ногайському коледжі. Перед організаторами тижня стояло завдання: виховання правосвідомих громадян, інтересу до права, поваги до законів та розвивати вміння студентів використовувати отриманні знання у повсякденному житті.
 З великим захопленням приймали участь студенти 1-4-х курсів у правознавчому квесті «Що означає бути громадянином своєї держави?». Командний дух, бажання довести, що кожна команда є гідними громадянами держави – ось що спонукало студентів успішно виконувати завдання квесту.
viber image4

 

viber image5

 

viber image3  viber image
  Найактивнішими учасниками Тижня були студенти І курсів. Вони брали активну участь у конкурсі та захисті правознавчих газет «Я і Закон»

 IMG 20171128 123543

  (Переможці конкурсу студенти 16 групи – Алейнікова Д., Пасько Д., Завадська Д.)

SDC10393

Серйозно підготувалися до правознавчої вікторини (правозахисний рух) 

студенти ІІ курсів.

 IMG 20171128 122909

 Цікаво пройшла презентація правознавчих малюнків на тему: 

«Я маю право…» 

 

    Переможцями стали студенти 24 групи. Зацікавила студентів зустріч-бесіда «Правоохоронні органи України». Запрошені гості поліції, міграційної та прикордонної служби ознайомили студентів зі змінами, які відбуваються у системі правоохоронних органів.

 

Рейтинг:   / 1

 DS

  День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів.
  В Ногайському коледжі традиційно відбувся захід присвячений цій подіїї. Грамотами були нагороджені кращі студенти, вручені сувеніри та солодощі.
   Зі святом, наші шановні студенти!!!

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.