foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 1

 Цікавим і пізнавальним став екскурс в історію нашої держави, який відбувся 26 березня. Студенти і викладачі коледжу відвідали виховну годину на тему «Символи нашої Батьківщини», підготовлену класними керівниками 24 і 16 груп, Горою Ю.О. та Бащеванжи Н.В., а також студентами цих груп.
  Переглянули коротку історичну довідку про Герб України, Державний прапор України, та всі разом заспівали наш Гімн. На виховну годину завітали брати Юрій та Олександр Яковчуки, які виконали для всіх присутніх пісню «Я за тебе, Україно, молюсь…», а також ознайомились з виставкою, присвяченою символам Батьківщини, яку підготувала завідувач бібліотекою Табанова І.Ю.

 

View the embedded image gallery online at:
http://nogayskiy.org.ua/(ru)/miropriemstva#sigFreeIdc087dc3e7f

Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/111-simple-image-gallery.html

 

 

Рейтинг:   / 2

  Студентські роки – самі цікаві і насичені роки в житті людини. І насиченими вони мають бути не тільки від навчання а ще й від студентського дозвілля. Так для студентів 24 і 14 груп тиждень що минув, був дуже цікавим. 20 березня студенти разом з викладачами коледжу Горою Ю.О. та Махоткою Т.В. відвідали приморський краєзнавчий музей, де для них було проведено дуже цікаву й пізнавальну екскурсію. Вдячні працівникам музею за увагу, яку вони приділили дітям.
  21 березня студенти цих же груп, разом з класними керівниками відвідали Свято-Троїцький храм. За цю екскурсію вдячні Протоієрею Дмитру Лебедченко, який розповів історію храму, показав стародавні ікони, діти відвідали дзвіницю храму. 

 

View the embedded image gallery online at:
http://nogayskiy.org.ua/(ru)/miropriemstva#sigFreeIdc43931261f

Источник http://service-joomla.ru/plagini/item/111-simple-image-gallery.html

 

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.