foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

Виробнича технологічна практика – шлях до професійної майстерності.

    Практика на виробництві – це досвід, без якого теоретичні знання зводяться до нуля. Роки навчання – найщасливіша мить в житті кожної людини. Навчання неможливо уявити без пошуків, без захоплення і чекання нового, без радості пізнання і успіху, без всього того, що робить життя насиченим і яскравим.
    Людство давно відкрило найефективнішу формулу навчання: знання стають знаннями в повному значенні цього слова тоді, коли вони мають зв'язок з практичною діяльністю і застосовуються на власному досвіді. Специфікою сучасної освіти є необхідність набуття майбутніми фахівцями професійного досвіду практичної діяльності ще під час навчання у навчальному закладі. З цією метою до освітньо-професійної програми фахової підготовки молодших спеціалістів ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» включено цикл практичної підготовки, який передбачає проходження студентами навчальних практик на базі колекційно-дослідного поля, майстерень та лабораторій коледжу та виробничих практик: технологічної та переддипломної. Викладачі коледжу приділяють велику увагу практичному навчанню студентів.
   Виробничі практики студенти спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» проходять після вивчення циклу спеціальних дисциплін на базі провідних сільськогосподарських підприємств Приморського району, в яких впроваджуються передові технології в галузі рослинництва. Особливо радо зустрічають студентів в ПСП «Приморський» (керівник господарства Ліпченко М.М.) та ПСП «Банівка» (керівник господарства Ніколенко О.В.).
     Під час проходження виробничих практик студенти безпосередньо на сільгосппідприємствах різних форм власності знайомляться з технологією виробництва продукції рослинництва, відпрацьовують вміння і навички за спеціальністю та з робітничої професії «Тракторист-машиніст категорії А», закріплюють знання, отримані при вивченні теоретичних дисциплін та набувають первинного практичного досвіду.
Для керівництва практикою з метою надання належної допомоги за практикантами закріплюються досвідчені викладачі коледжу та спеціалісти господарства.
    Після проходження виробничої практики підводяться її підсумки. Вже традиційним стало проведення конференції з захисту практики з використанням фото та відео звіту. В листопаді цього року була проведена конференція із захисту технологічної практики спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва». Студенти 41 групи в присутності викладачів циклової комісії агрономічних дисциплін та студентів молодших курсів звітували про результати практики. Особливо цікавими були доповіді Бондарь А., Матюхіної Л., Кєнєвої О., Хитуна Я та Гончаренко А. Вони професійно відповідали на запитання присутніх, робили пропозиції щодо поліпшення програми практики та отримали відмінні оцінки за практику. Ми вважаємо, що після закінчення коледжу наші випускники спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» достойно поповнять ряди спеціалістів сільського господарства.

Мілєва Н.В., Косенчук Н.П., Косенчук С.М., Булашева Л.О.,
викладачі агрономічних дисциплін
ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», керівники практик.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.