foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0
ПлохоОтлично 

70313-2

Шановні викладачі , студенти, співробітники та ветерани педагогічної праці!

   Найважливішим фактором усіх досягнень та здобутків Ногайського коледжу є творчий, високопрофесійний педагогічний колектив. На різних етапах розвитку саме завдяки самовідданій праці викладачів формувався високий імідж закладу.
   Історія коледжу – це невеличка частинка історії країни. Разом із нею ми жили і працювали, долали труднощі, здобували перемоги. Від покоління до покоління змінювалася навчально-матеріальна база навчального закладу, накопичувався досвід, примножувались традиції. І в тому, що сьогодні Ногайський коледж є одним із провідних аграрних навчальних закладів, заслуга всіх поколінь викладачів, працівників, студентів.
  Тож з нагоди 95-річчя вітаємо всіх тих, хто був і є частиною навчального закладу та щиро бажаємо невичерпних сил і творчого натхнення, терпіння й мудрості, поваги та вдячності, любові і розуміння, а коледжу – нових професійних досягнень та здійснення усіх добрих задумів і починань. Нехай вам усім завжди всміхається доля, дарує міцне здоров’я та довголіття, а у ваших оселях завжди панують тепло, радість та затишок.

З ювілеєм закладу!

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.