foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 2

   20 лютого 2018 року викладачі та студенти ІІІ-ІV курсів спеціальності 201 «Агрономія» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» взяли участь в роботі районного семінару аграріїв “Підготовка та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році», який проводили провідні фахівці відділу агропромислового розвитку Приморської райдержадміністрації Запорізької області при підтримці голови Приморської райради Ніколенка О.В., голови Приморської райдержадміністрації Бєлічева С.А.

IMG 20180220 122420

 Присутні ознайомились з проблемами та перспективами розвитку сільськогосподарських підприємств у районі та в Україні, з програмами розвитку та підтримки аграрного бізнесу, з новим інструментом доступу виробників сільськогосподарської продукції до фінансових та матеріально-технічних ресурсів - аграрною розпискою.

Детально

Рейтинг:   / 1

   19 листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства та переробної промисловості. Напередодні свята в ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» відбувся відкритий виховний захід, присвячений цій даті. В.о.директора коледжу Герченов О.В. привітав всіх присутніх з професійним святом, адже коледж готує кваліфікованих спеціалістів саме для цієї галузі.

Детально

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.