foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 2

  Традиційно в ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротех-нологічного університету» в межах тижня циклової комісії інженерних дисциплін було проведено свято-конкурс «День механіка» серед студентів спеціальності «Агроінженерія», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», що стало вже доброю традицією.
  Свято-конкурс «День механіка» проводиться з метою прищеплення у студентів технічного відділення любові до обраної спеціальності, додаткової перевірки їх знань. вмінь та навичок у ігровій невимушеній обстановці, обміну досвідом між викладачами циклової комісії інженерних дисциплін та майстрами циклової комісії індивідуального навчання, популяризації нашого відділення та коледжу серед учнівської молоді району.

Детально

Рейтинг:   / 2

Спеціальність підсумовує здобутки


  Незабаром буде відмічати віковий ювілей один із найстаріших вищих навчальних закладів півдня України – Відокремлений структурний підрозділ «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».
  Ногайський коледж сьогодні – це сучасний аграрний вищий навчальний заклад, який готує молодших спеціалістів для різних галузей агропромислового виробництва південного регіону нашої держави : агротехніків, техніків-механіків сільськогосподарського виробництва, фахівців з організації та ведення фермерського господарства, техніків землевпорядників, операціоністів з фінансів та кредиту.

Детально

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.