foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 6

   11 грудня 1999 року Президентом України Леонідом Даниловичем Кучмою підписано Указ, яким встановлено святкувати День землевпорядника України кожного року у другу суботу березня.
    Це свято увійшло в життя багатьох людей пов’язаних з цією професією. Ногайський коледж на став осторонь, так як тут навчаються майбутні землевпорядники - студенти напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» за спеціальністю «Землевпорядкування».

Детально

Рейтинг:   / 0

Шановні колеги, випускники!

   У кожну другу суботу березня в Україні відзначається державне професійне свято - День землевпорядника.
   Сьогодення ставить перед землевпорядною службою відповідальні завдання. Перш за все, це стосується проведення інвентаризації земель та оціночної діяльності, формування принципів ефективного землекористування, іпотечного кредитування, розмежування земель державної і комунальної власності, удосконалення державного управління і контролю за охороною та використанням земельних ресурсів, встановлення меж населених пунктів. Втілення у життя гарантій права власності на землю законодавчо закріплює земельні відносини, сприяє стабільному розвитку галузі сільського господарства.
   Тож, на передодні свята дозвольте привітати студентів та випускників Ногайського коледжу спеціальності «Землевпорядкування», які сьогодні своєю наполегливою працею беруть участь у реалізації державної політики у сфері регулювання земельних відносин, здійсненні заходів щодо розвитку ринку земель, організації та веденні державного земельного кадастру, землеустрою та моніторингу земель.
   Упевнені, що ваша сумлінна і наполеглива праця й надалі сприятиме раціональному використанню та охороні землі, яка є одним з найбільших багатств України.
  Бажаємо добра і достатку Вам та вашим родинам, сил, наснаги та нових професійних досягнень! Нехай у ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі!

Циклова комісія землевпорядних дисциплін

 

Copyright © 2018 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.