foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 1
ПлохоОтлично 

  ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» готує молодших спеціалістів – аграріїв для Південного регіону України з 1921 року. За цей час накопичились напрацювання, сформувались традиції, передавався найкращий досвід. Ногайський коледж завжди відрізнявся потужною матеріально-технічною базою: укомплектованою бібліотекою, обладнаними згідно вимог кабінетами, лабораторіями. Накопичено багаторічний досвід створення колекцій насіннєвого, снопового матеріалу, збору гербарію для забезпечення навчального процесу.

  Найбільшою цінністю коледжу завжди вважалися викладачі, які формували його авторитет впродовж усіх років існування. Вони підготували тисячі агрономів, фермерів, механіків, землевпорядників, фінансистів, допомагали адаптуватися майбутнім фахівцям на ринку праці. 

  Значний вплив коледжу на різні сторони суспільного життя регіону, в тому числі формування ефективної системи аграрної освіти, утвердження сталого розвитку сільськогосподарського виробництва. В коледжі навчаються більше 500 студентів з прилеглих сіл та селищ, з бідних родин, багато студентів – сиріт. Завдяки навчанню в коледжі вони отримують спеціальність, формуються як особистість, мають можливість змінити своє життя на краще, приносити користь своєю працею.
  На жаль, з 1975 року будівля навчального корпусу та гуртожитку капітально не ремонтувались через відсутність коштів, також виникає потреба в оновленні матеріально-технічної бази. Колектив коледжу та студенти звертаються з проханням надати матеріальну допомогу на розвиток коледжу.
  Сподіваємось на розуміння та на посильну благодійну допомогу, заздалегідь вдячні.

 

Благодійна організація «Благодійний фонд «Ногайський коледж»»
Реквізити

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2020 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.