До уваги студентів

Рейтинг:   / 2

   Шановні студенти, які не були зареєстровані в навчально-інформаційному порталі, Вам необхідно зареєструватися в системі дистанційного навчання http://nogayskiy.org.ua/moodle/  Для цього необхідно мати електронну пошту, бажано на gmail або ukr.net. Після реєстрації, на вашу електронну пошту буде відправлено листа. Перевіряйте папку СПАМ. Прочитайте лист і перейдіть за посиланням, вказаному у ньому. Обліковий запис буде підтверджено. Повідомте адміністратора про свою реєстрацію через систему дистанційної освіти або через вайбер/телеграм і через певний час вас буде додано до навчальної групи. Курси (дисципліни) будуть закріплені автоматично (див. меню Мої курси). Якщо лист не надійде, зверніться по нижче вказаним каналам зв’язку. 
   Для оперативного вирішення питань підписуйтесь на канали Viber "ДО НК ТДАТУ СТУДЕНТИ" і Telegram "ДО НК ТДАТУ СТУДЕНТИ".

До уваги викладачів

Рейтинг:   / 1

  Шановні колеги, перед тим як приступити до дистанційного навчання, необхідно відкрити по черзі свої курси і, в розділі КЕРУВАННЯ, виконати ОЧИЩЕННЯ курсу. Відмітити все необхідне. Особливо це стосується курсів де був зворотній зв’язок. Для відновлення паролю, тисніть "Забули ім'я або пароль?" Також необхідно переглянути свої курси, відредагувати дати  видачі завдань, якщо вони використовувалися.