До уваги студентів

Рейтинг:   / 2

   Шановні студенти, які не були зареєстровані в навчально-інформаційному порталі, Вам необхідно зареєструватися в системі дистанційного навчання http://nogayskiy.org.ua/moodle/  Для цього необхідно мати електронну пошту, бажано на gmail або ukr.net. На вашу електронну пошту буде відправлено листа. Перевіряйте папку СПАМ. Прочитайте лист і зверніться за посиланням, вказаному у ньому. Обліковий запис буде підтверджено й система вас ідентифікує. Також вас буде додано до навчальної групи. Курси (дисципліни) будуть закріплені автоматично. 
   Для оперативного вирішення питань підписуйтесь на канали Viber "ДО НК ТДАТУ СТУДЕНТИ" і Telegram "ДО НК ТДАТУ СТУДЕНТИ".

До уваги викладачів

Рейтинг:   / 1

  Шановні колеги, перед тим як приступити до дистанційного навчання, необхідно відкрити по черзі свої курси і, в розділі КЕРУВАННЯ, виконати ОЧИЩЕННЯ курсу. Відмітити все необхідне. Особливо це стосується курсів де був зворотній зв’язок. Для відновлення паролю, тисніть "Забули ім'я або пароль?" Також необхідно переглянути свої курси, відредагувати дати  видачі завдань, якщо вони використовувалися.