foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 1

  Афганістан… Афганська війна.., героїчна, безглузда, незрозуміла, помилкова, трагічна, жорстока, брудна. Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика.
  15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31- річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Це і свято, і день скорботи. Педагоги та студенти коледжу, відвідавши міський мітинг-реквієм «Афганістан – без права забуття», віддали данину пам’яті полеглим у цій війні, поділили біль втрати с тими, хто втратив у цій війні своїх чоловіків, дітей, побратимів. Під час Уроку мужності «Афганістан болить в моїй душі» присутні з вуст ведучих – студентів Завадської Діани, Бадікяна Богдана, Головань Ганни, Середи Артема дізналися про героїв цієї страшної Афганської війни.

Детально

Рейтинг:   / 2

   20 лютого, згідно Указу Президента України, в коледжі вшанували подвиг учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Педагогічний та студентський колективи зібралися в читальній залі, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, перед пам’яттю тих, хто продемонстрував свою Європейськість, гідність, своє ставлення до свободи та яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Подробнее...

Copyright © 2020 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.