«Бути на Землі людиною»

Рейтинг:   / 8

Виховна година
«Бути на Землі людиною»

(рекомендовані інформаційні матеріали для проведення класними керівниками виховної години з метою виховання у студентської молоді людяності, гуманізму у стосунках, доброзичливості, поваги до людей, великодушності та самопожертви, скромності; навчати студентів оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги, пробуджувати у студентів щирий інтерес до всього корисного, морального; бажання назавжди зберегти людську гідність).

 Класний керівник:

Милосердя... Це те слово, до якого ми останнім часом звертаємось все частіше. Чому? Тому що наше суспільство вже втомилося від грубощів, несправедливості, розбещеності, черствості душ людських, жорстокості. Невже ми забули, що ми люди? Здатність бути совісним – це здатність бути милосердним. Перед добрими, лагідними очима, вчинками, словами не встоїть жодне жорстоке серце.

Милосердя, доброта. Ще з часів давньоруських була вона в традиціях нашого народу. Цілком природнім і закономірним вважалося допомагати нещасному, знедоленому, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість, порятувати хворого і каліку, захистити скривдженого.

Детально

Фотозвіт з виховної години "Пророк, якого ми не знали..."

Рейтинг:   / 2

Привітна й щедра весна подарувала Україні славного сина, пророка. Рідна мати дала йому ім'я – Тарас.
       З метою поглиблення знань студентів про маловідомі сторінки життя і творчості великого українця – Тараса Григоровича Шевченка в академічних групах 9 березня 2021 року пройшла виховна година на тему: «Пророк, якого ми не знали…», присвячена 207-річниці з дня його народження.
     Була неволя, тяжка праця, заслання і солдатчина. Не судилось йому, великому і безсмертному, пізнати звичайне людське щастя. Але все це не зламало поета-пророка, не вбило волі до боротьби, ні любові до Батьківщини. Його життя, це приклад великого самозречення в ім'я народу.