foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0

  Студент 24 групи Короленко Данііл та студентка 30 групи Шепель Анастасія – учасники Обласного фестивалю патріотичного слова й пісні «Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми, Україна!». За активну громадську позицію, пропаганду серед юнацтва кращих зразків мистецьких творів патріотичного спрямування, шанобливе ставлення до національних цінностей рідного краю, популяризацію українського слова та пісні вищезгадані студенти нагороджені дипломами.

  Високо оцінило журі пісенну майстерність Шепель Анастасії (керівник– культорганізатор Непийвода О.І.) та художнє читання Короленком Даніїлом вірша Бориса Гуменюка «Монолог-одкровення» (керівник–викладач Вельчева Н.М.). Монолог-одкровення – це роздуми, це спогади, це біль бійців – справжніх героїв Батьківщини. Даніїл зумів передати роздуми автора про страшні наслідки війни на сході України й долю бійців, що залишилися живими, бо «взяли кредит на життя у власній країні», стали інвалідами, непотрібними своїй країні. Але історія вчить нас вшановувати пам'ять героїв національно-визвольних дій. Мужність та героїзм сучасних захисників суверенітету й територіальної цілісності України – це приклад для наслідування молодим поколінням.
  Студенти нашого коледжу вкотре довели, що вони не тільки можуть добре навчатися, а й те, що дуже талановиті. Бажаємо нових здобутків!

Заст.директора з виховної роботи

О.М. Гладченко

Рейтинг:   / 0

  З метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, твори, які оспівують славетні подвиги українського народу вшанування полеглих за волю, єдність і незалежність України Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості учнівської молоді Запорізької обласної ради проводився Обласний етап фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми» в рамках Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина».
  Студентка 20 групи Шепель Анастасія за вдале виконання пісні «Україна – мати» нагороджена дипломом ІІ ступеня та статуеткою.
  Шановна Анастасіє, прийми найщиріші вітання від педагогічного та студентського колективів! Бажаємо не зупинятись на досягнутому!

Заст.директора з виховної роботи

О.М. Гладченко

 

Copyright © 2019 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.