Учитель – це не просто професія, це – покликання!

  Педагогічна діяльність людини — одна з найдавніших на землі. Майже всі інші професії рано чи пізно зникають або змінюються до невпізнання. І тільки педагогічна праця воістину безсмертна.
  Вчитель… Хоч не його руками створюються космічні кораблі, велетенські греблі, не його руки тримають хірургічний скальпель, та в усіх добрих справах вихованців є його розум, доброта, працьовитість, частина його великого серця. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор - у своїх скульптурах, а вчитель - у думках і справах своїх студентів.
«У прекрасну пору року приходить до нас учительське свято. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа,»- такими словами розпочався виховний захід до Дня працівників освіти у Ногайському коледжі.

  Студенти 20 та 26 групи разом із класним керівником Вельчевою Н.М. вітали своїх викладачів зі святом. Пролунало багато гарних слів на адресу вчителів усіх предметів та дисциплін.
  Від адміністрації коледжу привітала колектив педагогів заступник директора з виховної роботи Макушенко Світлана Степанівна та побажала всім здоров’я, сил, творчої наснаги та вдячних студентів.
Педагоги — це люди, які повинні вміти передати іншим свої знання і практичні навички.

Кажуть, коледж споконвік, то є - храм науки.
Та до чого всі знання, як не вміють руки,
Щоб зростали не ледачі учні, а старанні
Є хороший їм урок – практика в майстернях.
Тож вітаєм вчителів, що не тільки знають,
А й уміють все робить і других навчають.

    Ці слова - це подяка викладачам практичного навчання. Студенти намагалися сказати слова вдячності усім педагогам, які вкладають у них свої знання, сили, терпіння, життєву мудрість… Не забули подякувати й обслуговуючому персоналу, без щоденної праці яких не обходиться жоден навчальний заклад.
   Святкові привітання перемежовувалися номерами художньої самодіяльності. Своїми прекрасними голосами нас зачарували Іюльська Галина, Зубкова Анастасія, Подоляк Карина, випускниця коледжу, а нині її співробітник– Сінько Вікторія. Підкорив присутніх грою на гітарі Салтиков Євген. На жаль, не змогли показати свої номери художньої самодіяльності студенти 44 групи, які складали в цей час іспит, але думками були з нами на святі.
  Майбутні фінансисти та землевпорядники, студенти 20-26 групи, дуже старалися, щоб захід пройшов урочисто та в невимушеній атмосфері. Допомагали їм у цьому музичний керівник Одінокая Т.В., Парибик А.О., Сінько В., студенти 10-16 групи, які прикрашали зал та переймали досвід на майбутнє.
   Безумовно, професія вчителя дуже важка, зате одна з найпотрібніших. Про це мають пам’ятати студенти не тільки у свято, а й кожного дня. Адже в кожному прожитому дні в коледжі було щось неповторне, незабутнє, що лишає у кожній душі свій відбиток.
     Велике щастя мати вчителя доброго, щирого, який навчає бути Людиною.
   Велике щастя мати мудрого, талановитого вчителя, який уміло передає нам свої знання та вміння. А найбільше щастя для вчителя - бачити у своїх студентах продовження себе.

Шановні викладачі!
Нехай ця осінь золота
Вам подарує вік щасливий,
Щоб не згасали доброта,
Здоров'я, радощі і сила.
Щоб ваш важкий почесний труд
Був плідний, як багата осінь.
І кожен день, що йде новий,
Хай тільки щастя вам приносить!

Вельчева О.М., вчитель
української мови та літератури