Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії

Рейтинг:   / 0

   В рамках Європейського тижня місцевої демократії в Ногайському коледжі було проведено засідання круглого столу «Місцеве самоврядування – основа сучасної демократії». На захід були запрошені студенти старших курсів.
  Європейський тиждень місцевої демократії є загальноєвропейським заходом, який об’єднує місцеву владу та мешканців з метою сприяння їхньому діалогу та стимулювання місцевої демократії та залучення громадян. Він координується Конгресом місцевих і регіональних влад, який є політичної асамблеєю, що складається з місцевих і регіональних обраних представників 47 країн-членів Ради Європи.
  Викладач права Волкова Лариса Миколаївна ознайомила студентів з метою заходу: принципи роботи та діяльність органів місцевого самоврядування. Також вона розповіла присутнім про повноваження, можливості та права громадян щодо вирішення питань місцевого значення у соціальному, культурному, економічному та політичному житті міста та району.

изображение viber 2019-10-21 15-07-12 изображение viber 2019-10-21 15-07-13 изображение viber 2019-10-21 15-07-14

Викладач С.С.Макушенко

Студентське самоврядування – школа майбутніх керівників

Рейтинг:   / 0

  Згідно з річним планом роботи Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації 8 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Обласної студентської ради при голові Запорізької облдержадміністрації.
  У вищезазначеному засіданні від нашого навчального закладу брав участь голова студради 38 групи Макаренко Євгеній.

Подробнее...