foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 0

  Студенти 48 групи спеціальності 201 «Агрономія» (Організація і технологія ведення фермерського господарства) проходять навчальну практику з «Технології виробництва продукції тваринництва» в базовому господарстві ПСП «Приморський». На високому рівні організована практика з залученням студентів до технологічних операцій виробництва молока, яловичини, свинини. ПСП «Приморський» - єдине господарство в районі, яке зберегло та розвиває племінне тваринництво.

Викладач спецдисциплін
Волкова Н.І.

Рейтинг:   / 2

  Декілька років тому перед сектором свинарства в Україні постав дуже серйозний виклик – Африканська чума свиней. На жаль, населення України не має достатньої інформації, як не допустити цього захворювання. Люди більше довіряють чуткам та недостовірній інформації від недобросовісних заготівельників, ніж фахівцям і результатом стає те, що хворі тварини та продукти їх переробки не вилучаються в осередку захворювання, а приховуються та в подальшому перепродаються по території України, таким чином безконтрольно поширюючи захворювання.

Фахівці Держпродспоживслужби, на яких лежить обов’язок забезпечувати безпеку якості продуктів харчування, за ці роки навчилися якісно боротися з ліквідацією спалахів, але найголовніше – профілактика цього захворювання.

Подробнее...

Подкатегории

Copyright © 2019 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.