foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 3
ПлохоОтлично 

  На базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва протягом 29-31 травня проходив ХХI Зліт студентських лідерів аграрної освіти. Серед учасників були представники з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, м.Київа та Київської областей.

61874430 354514731924185 7026192099661840384 n

  Завітали на цей шанований всією аграрною молодіжною науковою спільнотою захід і представники Таврійського державного агротехнологічного університету та його структурних підрозділів. Серед цієї команди «молодих та обдарованих» був і представник ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», студент 28-ої групи, спеціальності «Агрономія» Євгеній Макаренко, який виступив з доповіддю: «Біопестициди, як екологічна альтернатива сучасним трендовим хімічним засобам захисту рослин» на засіданні секції: «Сучасні тренди агровиробництва, захисту рослин та екології або куди «котиться» цей світ», ще раз довівши високий рівень фахової підготовки майбутніх фермерів та агрономів у Запорізькій області взагалі та у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» Приморського району зокрема.

  Всього ж, в рамках Зльоту, працювало п’ять дискусійних секцій за наступними напрямками: «Сучасне лідерство: від студентського самоврядування до професійного розвитку»; «Сучасні тренди агровиробництва, захисту рослин та екології або куди «котиться» цей світ»; «Новації, стан і розвиток лісового та садово-паркового господарства»; «Підвищення ефективності розвитку агровиробництва та кооперація, проблеми обліку і фінансів аграрних підприємств»; «Перспективи розвитку земельних відносин в Україні». І, як зазначив наш представник: «На кожній з них дійсно було представлено аграрне майбутнє нашої країни!» Програмою цього заходу для молодих науковців були передбачені також лекції експертів Європейського Союзу; науково-практичний форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», засідання дискусійних клубів, екскурсії містом та на підприємства.

62226931 354860081838136 1074779144501329920 n

 

  У рамках Зльоту відбувся фінал агрополітичних дебатів, конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектору», а культурно-розважальну частину заходу приємно підсумував концерт переможців Харківського обласного етапу Всеукраїнського естрадного фестивалю «Софіївські зорі».

Науковий керівник, викладач
ВСП «НК ТДАТУ» Олег Косенчук

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Copyright © 2019 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.