foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 2

  6 листопада студенти 24 групи спеціальності «Агроінженерія» Ногайського коледжу стали активними учасниками заняття-квесту з дисципліни «Вступ до спеціальності» (викладач Федорченко О.В.).
    В процесі цього незвичного уроку вони проявили кмітливість, логічність мислення, включили свою пам’ять, а також трохи розм’ялися та побігали. Як і будь-який квест, цей захід теж мав елемент змагання, тому хлопці намагалися виконувати їх не тільки правильно, але і в найкоротший час.

Детально

Рейтинг:   / 2

  Традиційно в ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротех-нологічного університету» в межах тижня циклової комісії інженерних дисциплін було проведено свято-конкурс «День механіка» серед студентів спеціальності «Агроінженерія», «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», що стало вже доброю традицією.
  Свято-конкурс «День механіка» проводиться з метою прищеплення у студентів технічного відділення любові до обраної спеціальності, додаткової перевірки їх знань. вмінь та навичок у ігровій невимушеній обстановці, обміну досвідом між викладачами циклової комісії інженерних дисциплін та майстрами циклової комісії індивідуального навчання, популяризації нашого відділення та коледжу серед учнівської молоді району.

Детально

Copyright © 2019 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.