foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Шлях

Рейтинг:   / 2

  5 квітня, у тиждень проведення ЦК землевпорядних дисциплін, у ВСП «Ногайський коледж Таврійського ДАТУ» відбувся благодійний ярмарок солодощів.
 Раніше у цьому закладі вже проводилася подібна доброчинність: попереднього разу ярмарок організовувався для збору коштів на допомогу дітям реабілітаційного центру міста Приморськ.
  Проте в цьому році ініціатором ярмарки «Подаруй дитині радість» (а саме таку назву мав захід) стали саме студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Відбувався ярмарок у фойє коледжу. Участь взяли майбутні землевпорядники, які презентували свої власні солодкі вироби.

Детально

Рейтинг:   / 6

   11 грудня 1999 року Президентом України Леонідом Даниловичем Кучмою підписано Указ, яким встановлено святкувати День землевпорядника України кожного року у другу суботу березня.
    Це свято увійшло в життя багатьох людей пов’язаних з цією професією. Ногайський коледж на став осторонь, так як тут навчаються майбутні землевпорядники - студенти напряму підготовки «Геодезія, картографія та землеустрій» за спеціальністю «Землевпорядкування».

Детально

Copyright © 2019 ВСП "Ногайський коледж" Rights Reserved.