Ногайський коледж – сучасний заклад якісної освіти

Ногайський коледж – сучасний заклад якісної освіти


Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти.
Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого
загалу, бо кожна дитина, не залежно від її здібностей,
має право на успіх в житті, на максимальне розкриття
власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта.
Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України.

 

jrSn-zVOPq0

 

   Підготувати кваліфікованого спеціаліста, виховати людину-патріота, яка вболіває за свій народ, свою державу, присвячуючи їй своє життя, віддаючи їй свої сили, енергію, працю-основне завдання кожного навчального закладу, який готує фахівців.


   І хоч це звучить дещо велично і пафосно, але робота з молоддю вимагає кропітких, системних, продуманих, кваліфікованих зусиль, адже проблема якісної професійно-орієнтованої підготовки нашої молоді є сьогодні дуже актуальною як для кожної окремої молодої людини та її батьків, так і для країни в цілому. Юнацтво прагне здобути якісну освіту, щоб гідно працевлаштуватися, батьки мріють про успішний кар’єрний шлях своїх дітей, а держава потребує професіоналів для ефективного економічного розвитку й забезпечення своєї конкурентоздатності. Якість освіти, в свою чергу, визначається насамперед якістю носія знань, тобто викладача, який за допомогою різних методик передає ці знання своїм вихованцям. І якщо викладач – людина творча, натхненна, ініціативна, висококваліфікована, результат у навчанні молодого покоління не забариться.
   Сприянню формування творчої, високорозвиненої особистості прийдешніх поколінь підпорядковані основні напрямки навчально-виховної роботи зі студентською молоддю в відокремленому структурному підрозділі «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету».
   Саме тому педагогічний колектив, не байдужий до доль молоді, додає великих зусиль щодо формування високих морально-етичних якостей у студентів, намагається дати їм ґрунтовні знання, створюючи умови для всебічного їх розвитку. Переконливим підтвердженням результативності наполегливої, творчої праці є висока оцінка ректорату Таврійського університету активної участі наших студентів в конференціях магістрантів та студентів. Щорічно конференція збирає на інтелектуальний форум допитливих, найбільш цілеспрямованих та найрозумніших. Вона дає можливість бути в курсі актуальних наукових і практичних проблем. Конференція – це завжди емоційний заряд, море корисної інформації, позитивна енергія, радість спілкування з тими, хто пройшов розповісти про свої напрацювання, спостереження, дослідження, досвід і надихнутися новими ідеями.

xQcSRtfP8Ww

Ось і в цьому році в роботі конференції, яка проходила у університеті з 14-16 березня, прийняли участь 25 студентів нашого коледжу за такими напрямками:
- «Рослинництво»: Смєшко О.О. (викладач Мілєва Н.В.), Радченко А.В. (викладач Булашева Л.О.), Пиріг А.М. (викладачі Волкова Н.І., Онищенко Т.В.), Рулєвский О.П. (викладач Косенчук Н.П.), Гавриленко Т.В. (викладач Косенчук С.М.), Клиновий А.С. (викладач Дімітров Є.В.);
- «Суспільно-гуманітарні науки»: Хачатрян М.Х. (викладач Гладченко О.М.), Баранова Г.К. (викладач Смоковська Є.І.), Притула М.А. (викладач Рязанцева С.І.), Кочетов Є.Д. (викладач Хлівна Н.В.), Іотова К.М. (викладач Гєнчєва Е.Д.), Бунчук О.В. (викладач Волкова Л.М.), Шепель А.Ю. (викладач Вельчева Н.М.);
- «Екологія та охорона навколишнього середовища»: Лисенко Н.Ю. (викладач Ганчева Г.В.), Заїка Т.С. (викладач Косенчук О.Л.);
- «Охорона праці та безпека життєдіяльності»: Шилов Д. (викладач Макушенко С.С.);
- «Економіка»: Леона А.С. (викладач Чернова Г.Р.), Симоненко О.С. (викладач Махотка Т.В.);
- «Фінанси, банківська справа та страхування»: Стоянов О.С. (викладач Бащеванжи Н.В.);
- «Машино-тракторні агрегати»: Мосинян П.М. (викладач Попов О.М.);
- «Вища математика»: Кравцов О.Г. (викладач Вишневецька Л.Є.);
- «Інформаційні технології проектування»: Башлук Д.І. (викладачі Заставська О.А., Голік С.М.);
- «Іноземні мови»: англійська - Бабак В.І. (викладач Гулак А.П.), Смирнов П.О. (викладач Кошель І.М.); німецька - Шевцов В.Ю. (викладач Михайлова Л.Д.).
   Відповідальні кафедр університету за проведення конференції відзначили актуальність тематики доповідей, їх наукову важливість результатів досліджень, практичну спрямованість цікавих знахідок, навіть відкриттів, глибину знань, оригінальність подачі матеріалу, супроводженою вмотивованою презентацією. Результати своїх досліджень доповідачі представляли як українською, так і іноземними мовами. Високий рівень володіння іноземними мовами, майстерність публічного виступу, елегантність мовлення, ерудиція наших студентів приємно здивували університетських колег. Усі учасники конференції отримали сертифікати, а кращі були нагороджені грамотами за найцікавіші доповіді та генерування дискусії.
   Беручи безпосередньо участь у науково-технічних конференціях в Таврійському державному агротехнологічному університеті, студенти коледжу через апробацію своїх знань і вмінь у вигляді презентації збагачуються надзвичайно цінним для майбутнього фахівця досвідом роботи з аудиторією слухачів, ораторського мистецтва. І, можливо, ці дослідницькі «відкриття», практичні рекомендації, цінні поради та «хитрі стратегії» стануть їм у пригоді для вирішення виробничих проблем в аграрному виробництві країни. До того ж, в активній формі юнаки та дівчата знайомляться із життям студентства університету. Й не дивно, що майже всі вони після закінчення коледжу обирають продовження свого навчання у цьому університеті й, звісно, з цього приводу завжди з щирою вдячністю згадують про своїх творчих викладачів – наставників, нашого коледжу, які дають їм глибокі, грунтовні знання і сприяють їх ставленню.
    Адміністрація коледжу висловлює щиру подяку всім учасникам та їх керівникам за наполегливість, творчість, працьовитість, за прагнення знати більше, самостверджуватися, за вболівання та відстоювання престижу свого закладу. Адже приймаючи участь у Всеукраїнських форумах, студенти нашого коледжу глибше розуміють проблеми сучасності, вдумливо аналізують їх і пропонують певні шляхи їх вирішення. Цьому приклад – творчі звіти про проходження технологічної практики на Всеукраїнському конкурсі «Краща аграрна практика» студентів Шопова І.С. (викладачі Дімітров Є.В., Косенчук Н.П.) та Трубнікова З. (викладачі Слінкін С.М., Попов О.М.), де вони продемонстрували вміння аналізувати стан розвитку господарства і показали готовність працювати в аграрному секторі, творчо і гнучко використовуючи різні стратегії для розв’язання виробничих ситуацій. Зацікавлене студентство і Всеукраїнською конференцією творчої молоді України «Перспектива - 2017», яка незабаром відбудеться в Маріуполі.

haesE4Rpr 0


    11 травня на базі нашого коледжу відбудеться важлива подія – регіональний конкурс «Кращий студент року – 2017», де зберуться кращі з кращих студентів-аграріїв півдня України, щоб гідно представити свій навчальний заклад.
  Мають цікаві напрацювання наші студенти – землевпорядники, які неодноразово перемагали у Всеукраїнських інтернет-конференціях. Значних успіхів під керівництвом викладачів К.О. Пуд, С.М.Голік досягла студентка 36 групи І.В. Пуд, яке посіла ІІІ місце у конкурсі «Реклама навчальної дисципліни» І Всеукраїнської Інтернет-конференції «Моя професія землевпорядник – історія, сучасність, майбутнє». Вона є переможцем ІV Всеукраїнської Інтернет-конференції «Проблеми сучасного землеустрою» у номінаціях: «Кадастр та землеустрій», «Геодезія, фотограмметрія та ДЗЗ» де зайняла І місце та ІІ місце в номінації «Геоінформаційні системи та картографія». На достатньо високому рівні представили свої роботи на V інтернет-форумі «GeoWeek 2017» в таких номінаціях: «Геоінформаційні системи та картографі» І місце – Пуд І.В. (викладач Пуд К.О.); ІІ місце – Волинцев О.О., Пуд І.В (викладач Ганчева Г.В.); «Кадастр та землеустрій» ІІ місце – Пуд І.В, Волинцев О.О. (викладач Пуд К.О.).
     Свої акторські здібності студенти нашого закладу можуть розвивати, беручи участь у конкурсах: патріотичного спрямування «Спадщина», естрадного мистецтва «Зорепад», у Всеукраїнському фестивалі художньої творчості серед вищих навчальних закладів Міністерства освіти та науки України «Софіївські зорі», який крокує по Україні з 2002 року. Талановита молодь Ногайського коледжу виборює призові місця з хореографії, пісенного жанру, художнього читання завдяки професійній роботі художніх керівників Болотіної І.В., Грищенка С.А., Гладченко О.М., Косенчука О.Л., кураторів студентських груп. А тематична різноманітність виховних заходів, їх нестандартність проведення зацікавлює молодих людей, заохочує їх до участі в них. Виступаючи на сцені, вони такі оригінальні - артисти різних жанрів, серед яких вже немало дипломантів і лауреатів, якими ми пишаємося і вболіваємо за кожний їх виступ. Вони розвивають особисту культуру, дбають про збереження культурної спадщини нашого народу.
   Ми радіємо спортивним успіхам наших студентів, які прийняли участь в обласній спартакіаді серед ВНЗ І-ІІ акредитації Запорізької обл. з волейболу, міні-футболу, легкої атлетики, гирьового спорту, настільного тенісу. За високі досягнуті успіхи студенти вибороли право приймати участь у Всеукраїнських спортивних іграх серед студентів аграрних закладів. Добре обладнанні спортивні зали, і закохані у свою справу викладачі: Парібік С.Я., Єрмаков Д.С., Степанова С.М. – основа високих спортивних досягнень наших студентів, дбаючи про їх розвиток, можливість розкриття власних здібностей.
    Студенти нашого коледжу - активні учасники волонтерського руху. За патріотизм та любов до України, впровадження волонтерських проектів, участь в благодійних та соціальних акціях, творчих та інтелектуальних ініціативах вони мають баготочисленні подяки, грамоти та нагороди. Дипломом учасника Регіональної науково-практичної конференції ВНЗ І-ІІ рівня акредитації м. Запоріжжя і Запорізької області «Волонтерська робота, патріотичне виховання сучасної молоді» нагороджена Пуд І.В.
Це лише частинка системної, наполегливої праці викладачів Ногайського коледжу, індивідуально-творчих, небайдужих, самовідданих і відповідальних, закоханих у свою справу, які радіють успіхам своїх студентів, вболівають за кожного з них, докладаючи великих зусиль. 

  Навчаючись у нашому коледжі, студенти мають всі можливості професійного та громадянської становлення. Бажаємо молодим людям, обравши навчання в нашому закладі, творчих успіхів, наснаги; жити, працювати, творити – для своєї країни.

Адже саме на молодь, покладається велика відповідальність - інтегрувати Україну у світове співтовариство, сім’ю заможних і процвітаючих держав. Це велика честь, і, разом з тим, надзвичайно складне завдання .
    В Україні є те, чого немає у жодній країні світу — це сотні тисячі гектарів родючих чорноземів та усі необхідні передумови для лідерства в галузі сільськогосподарського виробництва. Ми здатні не лише забезпечувати Україну продовольством, але й маємо можливість, щоб експорт нашої продукції здійснювався чи не в кожну країну світу. Але для цього потрібна ініціатива, наполеглива праця, впровадження у виробництво кращих досягнень аграрної науки, спрямованих на інтенсивний розвиток галузі, сучасних методів підготовки фахівців нової формації, вдосконалення їх майстерності з широким застосуванням комп’ютерних та інноваційних технологій. Особливу увагу необхідно зосередити на питаннях охорони навколишнього середовища, виробництва екологічно чистого продукту за його якістю, розвитку біотехнологій.
   Професії аграрного виробництва дуже важливі. Лише високопрофесійні фахівці-аграрії, яким не байдужа рідна українська земля, хліборобська доля, батьківська домівка зможуть гідно продовжити кращі традиції старшого покоління і розпочати нову історію України як аграрного лідера у світі. Наше покоління зростало із закликом: « Сумлінно навчатись!», а сучасній молоді, як справжнім синам та дочкам нашої Батьківщини, необхідно зробити вагомий особистий внесок у розвиток соціально-економічної сфери нашої держави.
   Ми, викладачі коледжу, впевнені і віримо в те, що зусилля нашого навчального закладу трансформуються у нарощення обсягів сільськогосподарського виробництва, піднесення авторитету галузі, а з ним - в економічне зростання України, покращення добробуту її народу, побудову, розвиток демократичного суспільства.
     Відродження сільського господарства - справа молодих! За ними майбутнє!
  Вступивши на навчання в ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», молодь отримує якісну освіту конкурентоспроможного, висококваліфікованого фахівця агровиробництва.
    Прийом студентів на навчання у 2017 році за рівнем кваліфікації молодший спеціаліст за денною та заочною формами навчання ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» здійснює на основі повної загальної середньої освіти – 11 класів, неповної базової загальної середньої освіти – 9 класів, а також на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника з нормативним терміном навчання (на основі професійно аграрних ліцеїв.

 

Стенд
   Підготовка фахівців проводиться за спеціальностями:

- 208 Агроінженерія (5.09010102 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».
- 201 Агрономія (5.09010102 «Організація і технологія ведення фермерського господарства»), (5.09010103 («Виробництво і переробка продукції рослинництва»)
- 193 Геодезія та землеустрій ( «Землевпорядкування»)
- 072 Фінанси, банківська справа та страхування («Фінанси і кредит») 

  Всі студенти мають можливість отримувати стипендію, відвідувати спортивні секції, розвивати свої таланти і творчі здібності, займаючись науково-дослідницькою роботою, художньою самодіяльністю. Гарантується проживання у гуртожитку.
 

  Адреса коледжу: вул..Морська, 84, м. Приморськ, 72102
  За довідками звертатися тел./факс (06137) 7-40-75,7-26-02
  e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Викладач циклової комісії
загальноосвітніх дисциплін Михайлова Л.Д.,
відповідальна за профорієнтаційну роботу.