День єднання України

  Згідно Указу Президента України, 16 лютого викладачі та співробітники ВСП "Ногайський коледж ТДАТУ" зібрались на подвір'ї коледжу для проведення заходу до Дня єднання України. Був піднятий прапор України.

Детально

Ногайський коледж пишається студентами – учасниками наукових конференцій

  Ногайський коледж пишається студентами, які під керівництвом викладачів займаються науковою роботою і представляють результати на обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних студентських науково-технічних конференціях. В умовах пандемії більшість конференцій перейшли в дистанційний формат, що, навіть, розширило можливості для участі. Студенти Кірова Тетяна та Кабісов Давид взяли участь у V Міжнародній научно-практичній конференції «MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS», організованій Науковим центром “Sci-conf.com.ua”, місто Берлин, Германия.

Детально

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

  Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
     Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
    Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

DSGM2021.jpg

З повагою, Олександр Герченов

Про результати виборів

изображение viber 2021-11-12 14-24-09-398

День української писемності та мови

9 листопада традиційно відзначають День української писемності та мови. Зазвичай у цей день нагороджують кращих українських літераторів і українські видавництва, а також проводять радіодиктант національної єдності. Радіодиктант національної єдності цього року відбувся 9 листопада о 10:00, про це повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» також стали учасниками радіодиктанту.

Детально