Академічна доброчесність студентів

19 лютого 2024 року в Ногайському коледжі відбувся захід, спрямований на підвищення рівня академічної доброчесності студентів. Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін пояснили студентам поняття академічної доброчесності, плагіату, звернули увагу на нормативно-законодавчу основу, на основні види порушень академічної доброчесності та відповідальність здобувачів освіти.

Детально

Звіт директора коледжу

   28 грудня 2023 року на зборах трудового колективу ВСП «Ногайський коледж  ТДАТУ» директор коледжу звітував про результати п’ятирічної роботи на посаді. В своїй доповіді  Герченов Олександр Вікторович звернув увагу на організацію навчальної, методичної, виховної та спортивної роботи коледжу до війни та під час військового стану, представив результати господарчої та фінансової діяльності коледжу за 5 років.

Детально

День єднання України

  Згідно Указу Президента України, 16 лютого викладачі та співробітники ВСП "Ногайський коледж ТДАТУ" зібрались на подвір'ї коледжу для проведення заходу до Дня єднання України. Був піднятий прапор України.

Детально

Ногайський коледж пишається студентами – учасниками наукових конференцій

  Ногайський коледж пишається студентами, які під керівництвом викладачів займаються науковою роботою і представляють результати на обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних студентських науково-технічних конференціях. В умовах пандемії більшість конференцій перейшли в дистанційний формат, що, навіть, розширило можливості для участі. Студенти Кірова Тетяна та Кабісов Давид взяли участь у V Міжнародній научно-практичній конференції «MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS», організованій Науковим центром “Sci-conf.com.ua”, місто Берлин, Германия.

Детально

З Днем працівників сільського господарства!

Шановні працівники сільського господарства!

  Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
     Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
    Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

DSGM2021.jpg

З повагою, Олександр Герченов