Ногайський коледж пишається студентами – учасниками наукових конференцій

Рейтинг:   / 0

  Ногайський коледж пишається студентами, які під керівництвом викладачів займаються науковою роботою і представляють результати на обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних студентських науково-технічних конференціях. В умовах пандемії більшість конференцій перейшли в дистанційний формат, що, навіть, розширило можливості для участі. Студенти Кірова Тетяна та Кабісов Давид взяли участь у V Міжнародній научно-практичній конференції «MODERN SCIENTIFIC RESEARCH: ACHIEVEMENTS, INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS», організованій Науковим центром “Sci-conf.com.ua”, місто Берлин, Германия.

Детально

З Днем працівників сільського господарства!

Рейтинг:   / 0

Шановні працівники сільського господарства!

  Щиро вітаємо Вас з нагоди свята – Дня працівників сільського господарства! З давніх-давен Україна славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.
     Впевнені у тому, що Ваша наполегливість, працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.
    Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

DSGM2021.jpg

З повагою, Олександр Герченов

Про результати виборів

Рейтинг:   / 0

изображение viber 2021-11-12 14-24-09-398

День української писемності та мови

Рейтинг:   / 0

9 листопада традиційно відзначають День української писемності та мови. Зазвичай у цей день нагороджують кращих українських літераторів і українські видавництва, а також проводять радіодиктант національної єдності. Радіодиктант національної єдності цього року відбувся 9 листопада о 10:00, про це повідомив член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, і керівник Радіодиктанту Дмитро Хоркін. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу. Студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» також стали учасниками радіодиктанту.

Детально

Вибори ректора ТДАТУ

Рейтинг:   / 0

ОГОЛОШЕННЯ

 11 листопада 2021 року з 900 до 1500 год. в бібліотеці коледжу (вул..Морська,84, м. Приморськ, 1 поверх корпусу) відбудуться вибори ректора Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Примітка: всім виборцям обов’язково мати один з таких документів, що посвідчують особу: паспорт громадянина України; паспорт громадянина України для виїзду за кордон; дипломатичний паспорт України; тимчасове посвідчення громадянина України; посвідчення водія; студентський квиток.

 Дільнична виборча комісія Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного

 

Программа кандидата на посаду ректора ТДАТУ Кюрчева С.В.