Дорожня карта вступника до коледжу

   1-young-boy-works-comput i

     Вступити в коледж для здобуття фахової передвищої освіти можуть особи, які здобули базову загальну середню освіту (9 класів), повну загальну середню освіту (11 класів); освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста, а також особи, які здобули будь-який ступінь вищої освіти. 

Детально

Про ступінь «Фаховий молодший бакалавр»

kalendar2024   

 Фаховий молодший бакалавр – це освітньо-професійний ступінь передвищої освіти, що здобувається переважно у фахових коледжах.

  Також здобути ступінь фахового молодшого бакалавра можна в закладах професійно-технічної освіти та вищої освіти, якщо ці заклади мають ліцензію на підготовку фахового молодшого бакалавра.

Детально

208 Агроінженерія

438160104 949718373821694 136387293661191281 n

  Для відновлення економіки країни потрібна надпотужна техніка і спеціалісти, які будуть її налаштовувати, обслуговувати та ремонтувати. Наприклад, сучасний агросектор - це надпотужні трактори та дивовижні агрегати, які роблять все, аби виростити, доглянути й зібрати врожай. І тут не обійтися без агроінженера.
   ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» запрошує випускників 9, 11 класів та професійних ліцеїв на навчання за спеціальністю 208 Агроінженерія. Подача документів, вступна співбесіда та навчання дистанційне з будь-якої точки світу, де є Інтернет. Можна навчатися і за кордоном, і у нас. Наші випускники працюють не тільки в аграрному секторі, а й на станціях техобслуговування, ремонтних майстернях, автошколах, все що пов’язане з технікою. Якщо техніка - це ваше – то вам до нас на агроінженерію. Консультації за телефоном +380992404321.

Запрошуємо на навчання

Agit site 

Перейти до спеціальностей

Наші переваги

perevag site