Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2021/Praktika_14
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2021/Praktika_13

Захист технологічної практики для студентів спеціальності 208 Агроінженерія

  05.10.2023 року в Ногайському коледжі відбувся захист технологічної практики для студентів спеціальності 208 Агроінженерія. Майбутні фахівці представили результати знайомства з діяльністю реальних  підприємств, а також зробили висновки про вплив війни на роботу аграріїв.

 

Оператор комп’ютерного набору

Студенти Ногайського коледжу 27 та 30 груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» пройшли навчання і склали іспит на присвоєння кваліфікаційного рівня з робітничої професії «Оператор комп’ютерного набору». 
  За результатами іспиту вони отримають  свідоцтво. І це не тільки додатковий документ для працевлаштування, а й чудова можливість закріпити навички ефективного використання комп’ютерної техніки, оргтехніки, діловодства у процесі розв’язання завдань майбутньої спеціальності.

Детально