Вітаємо переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021»

Рейтинг:   / 0

  Благодійною організацією благодійний фонд «Живи Україно!» за підтримки Міністерства освіти і науки України відповідно до Конституції України; Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» було оголошено Всеукраїнський конкурс «Знавці Біблії 2021» з метою виховання глибокої поваги до Біблії, любові до своєї держави.
  Звісно, майбутнє особистості, сім’ї, держави, людського суспільства і цивілізації в цілому значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління. Вирішальну роль у вихованні молоді відіграє біблійне розуміння особистості як духовно-фізичної істоти, яка складається з духу, душі і тіла. Лише розвиток усіх трьох складових людини: її духовного, душевного (психічного) та фізичного начал дозволяє досягати бажаних результатів. Нерозуміння, неприйняття чи свідоме нехтування такою сутністю людини, як творіння Божого приводить до неадекватного її виховання.

Детально

Студенти Ногайського коледжу ТДАТУ – учасники ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Патріот».ІІ Всеукраїнський конкурс «Патріот»

Рейтинг:   / 0

«В дитинстві відкриваєш материк,
котрий назветься потім — Батьківщина».
Ліна Костенко

   Безумовно, студенти нашого навчального закладу глибоко переконані, що патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи студент коледжу - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся, через це стали активними учасниками ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Патріот»: Смаковська Марія, Шульга Таїсія, Бондарчук Данило, Мотринець Віктор, Степанов Ян, Болжеларський Богдан, Ярошевська Леся, Шамрай Микита, Мігуля Данило, Кузьменко Дарія, Островський Петро, Філатов Петро, Богачова Вікторія, Зюзіна Єлизавета, Подмазіна Єлизавета, Бучакчийська Ганна. Підготовкою студентів до конкурсу займалися викладачі Гладченко О.М., Волкова Л.М.

Детально