«150 імен Лесі Українки»: Всеукраїнський інтернет-конкурс

    З нагоди 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки проектом «На Урок» було оголошено проведення Всеукраїнського інтернет – конкурсу «150 імен Лесі Українки».
  Його головна мета — привернути увагу до творчості Лесі Українки та ознайомити учасників із маловідомими фактами з життя поетеси, а також показати, як формувалася її особистість.
Мало хто знає, що Леся Українка не лише писала вірші, а й створювала нові слова - їй маємо завдячити існуванням лексем «промінь» та «напровесні». Вона самостійно вивчила 11 мов, а в 19 років написала для молодшої сестри підручник.

Детально

Всеукраїнська інтернет-олімпіада з української мови

   Формування успішної особистості – одне із завдань навчального процесу. А вільне володіння рідною українською мовою - обов’язок кожного громадянина України. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суспільстві.
  Напередодні Міжнародного дня рідної мови студенти першого курсу Зюзіна Єлизавета, Філатов Петро, Богачова Вікторія, Ярошевська Леся (11гр.), Кабісов Давид (10гр.) та другого курсу Кірова Тетяна, Синявська Віталіна, Зеленська Анастасія ( 21гр.) взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима - 2020-2021», яка спрямована на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок з української мови та отримали Сертифікати учасника.

Детально

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДНО-БОЛОТНИХ УГІДЬ 2021

   В рамках відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь, 26.01.2021, у ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ ім. Д. Моторного» серед перших курсів, на заняттях з географії, було проведено еколого-освітню лекцію, з елементами бесіди про історію виникнення Дня захисту водно-болотних угідь, з метою підписання Конвенції про їх захист. А 27.01.2021 силами студентів 26 групи була проведена інформаційно-виховна година з нагоди Всесвітнього дня водно-болотних угідь.

Детально

Єднаємося разом проти насильства

   Проблема насильства та його наслідки, займає важливе місце серед актуальних соціально – психологічних проблем дітей та молоді. Студентська молодь коледжу приєдналася до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» яка проводиться з 25 листопада по 10 грудня 2020 р. Цю проблему досліджували студенти 20/26 груп разом з викладачем права Волковою Л.М. на тренінгу «Скажи «Ні» насиллю!»

Детально

Тиждень правових знань

  10 грудня - День прав людини, який відзначається у світі в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Декларація складається з Преамбули та 30 статей. Велику роль у розробці документу відіграли Джон Гамфрі, Рене Кассен, Елеонора Рузвельт.

1024px-Eleanor Roosevelt UDHR

  

Детально