Ознайомча екскурсія до страхової компанії ТАС
- Деталі
- Опубліковано: Субота, 15 квітня 2017, 00:59
- Перегляди: 3539
12 квітня 2017 року студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» під час проходження навчальної практики відвідали з ознайомчою екскурсією страхову компанію ТАС в місті Приморськ.
Від практики – до роботи на підприємстві
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 04 квітня 2017, 08:58
- Перегляди: 2871
Практична підготовка студентів, згідно зі статтею 33 Закону України «Про освіту», є складовою частиною освітнього процесу, під час якого студенти оволодівають сучасними методами і формами організації праці, в них формуються професійні вміння та навички, такі необхідні в сучасних умовах для прийняття самостійних рішень у практичній діяльності майбутнього спеціаліста.
Соборність: від витоків до сьогодення
- Деталі
- Опубліковано: П'ятниця, 24 березня 2017, 11:47
- Перегляди: 1440
20 березня 2017 року в бібліотеці коледжу для студентів І курсів було проведено виховну годину «Соборність: від витоків до сьогодення».
Підготувала та провела захід завідуюча бібліотекою Табанова І.Ю.
Добро починається з тебе
- Деталі
- Опубліковано: П'ятниця, 24 березня 2017, 09:47
- Перегляди: 1692
За повсякденною працею ми забуваємо про тих, кому вкрай необхідна наша допомога і підтримка. Проникли чуйним ставленням до кожного маленького пацієнта реабілітаційного центру м.Приморськ студенти Ногайського коледжу спеціальності «Землевпорядкування».
Технікум у моїй долі
- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 21 березня 2017, 10:52
- Перегляди: 1890
Випадкова поїздка до Приморська нагадала мені про щасливі роки навчання у Ногайському радгоспі-технікумі, куди вступив після закінчення Куйбишевської середньої школи у 1992 році. Я обрав новий та перспективний факультет «Органіцація та технологія ведення сільгосподарського виробництва».
Група, в яку я був зарахований, мала жіноче обличчя, бо з 28 студентів хлопців виявилось аж п’ять. Та це тільки надихнуло мене на навчання, бо дівчата люблять переможців і це стало стимулом - перемагати у навчанні. Керівник нашої групи, Антоніна Семенівна Олейник, виявилась гарною, тендітною жінкою, котра швидко знайшла підхід до нас і змогла створити гарну атмосферу у нашій студентській сім’ї. Так, саме сім’ї, бо у групі царила гармонія та жага до навчання.