145-річчя видатного державного і політичного діяча, воєначальника Павла Петровича Скоропадського

   До 145-річчя видатного державного і політичного діяча, воєначальника Павла Петровича Скоропадського бібліотека ВСП "НК ТДАТУ" підготувала виставку-портрет «Павло Скоропадський-останній гетьман України».

Skoropad

  На виставці представлені матеріали з різних джерел, які допомагають скласти історичний портрет самого неоднозначного гетьмана України.     Навколо його імені тривалий час точаться дискусії в українській історіографії – від відвертої ідеалізації його діяльності до не менш відвертої критики всіх його політичних кроків. Наша виставка-це спроба об’єктивного висвітлення життя і діяльності Павла Скоропадського як у загальноісторичному контексті, так і в плані пізнання його як особистості.
   Та все ж основною метою виставки слід вважати формування у молоді подання про історичну постать Павла Скоропадського як останнього гетьмана України, талановитого воєначальника і палкого патріота України, якому вдалося в надзвичайно важких умовах революції та громадянської війни провести фундаментальні державні реформи в Україні, змінивши на чолі країни "романтиків" Центральної Ради на чолі з Михайлом Грушевським, зайнявшись державним будівництвом молодої Української держави.