Вона жива і вічно буде жити…

«Твій голос в пісні нашій,
В нашому житті,

Твоя зоря цвіте над рідним краєм.
Так! Ти жива!
Ти будеш вічно жити!
Ти маєш в серці те, що не вмирає!»

   Люди, як зорі полишають свій слід у свідомості майбутніх поколінь, особливо люди талановиті. Мовби крізь серпанок легендарності проступає до нас образ поетеси, образ ніжний і чистий. Інколи – веселий, частіше – в задумі чи смутку.

  Кожним словом, променем думки, кожним болем своїм живе в душі нашого народу людина, що ім’я їй – Леся Українка.
  В читальній залі Ногайського коледжу зібралися шанувальники поезії Лесі Українки. Запрошені до бібліотеки студенти 10, 11, 14, 16, 18 груп разом із кураторами поринули у царство мудрого й красивого, правдивого і цінного, сильного і ласкавого, доброго і мужнього слова, бо ж поезія великої співачки досвітніх огнів – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
   На протязі всього заходу було прочитано багато геніальних творів великої поетеси.
Вірш «Вечірня година» Леся Українка присвятила своїй любій матусі, Олені Пчілці, який виразно продекламувала студентка 11 групи Рижова Вікторія (куратор Макушенко С.С.).
   Гостям було цікаво дізнатися і про історію кохання поетеси до Сергія Мержинського, яке було нажаль не взаємним. Під впливом цих відносин народилася драматична поема «Одержима».
Студент 14 групи Олександр Бунчук (куратор Герченов О.В.) з ніжністю прочитав вірш «Все, все покинуть, до тебе полинуть», який Леся присвятила Сергію Мержинському.
    В кінці заходу було проведено літературну вікторину серед студентів на знання життєвого шляху та творів співачки досвітніх огнів.
Присутні отримали великий позитив від розповідей про життя і творчість поетеси, від прочитаної студентами геніальної поезії Лесі Українки.
Горить, палає на світі вогонь Лесиних пісень. І ми, п’ючи живу воду із Лесиних джерел, з вірою йдемо в майбутнє, віддаючи честь дочці Прометея.
  Сподіваємось, що саме завдяки таким заходам поезія прищеплює студентам шанобливе ставлення до Батьківщини, навчає студентство берегти і шанувати культуру і духовну спадщину свого народу.
Поезія Лесі Українки очищує душу молодого покоління, робить її світлішою, а помисли щирими та добрими.