Приморськ святкує День міста

  Кожного року 18 вересня Приморськ святкує День міста. І хоч Ногайськ (Приморськ) був заснований згідно Указу Олександра 1 18 січня 1821 року Днем міста по праву вважається його другий день народження – це день визволення від німецько-фашистських загарбників - 18 вересня 1943 року.
  Цій події була присвячена виставка, що відбулася у бібліотеці напередодні свята. В ній представлені книги про наших земляків, воювавших на фронтах війни, бравших участь у визволенні району, відбудовувавших місто після визволення та про тих людей, що внесли вагомий внесок у розвиток міста та району. Це книги «Приморск – годы и судьбы», частина перша – «Память огненных лет» та частина друга –«Автограф поколений», Книга пам’яті України ( Запорізька область, Приморський район). На виставці представлені фото героїв-земляків.
  Приваблює читачів бібліотеки номер газети «Приморская степь» від 18 вересня 1990 року, присвячений Дню міста, з цікавістю знайомляться студенти коледжу з газетними матеріалами різних років про історію міста та району.