Так починалася війна…

  До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні бібліотека коледжу підготувала виставку «Так починалася війна…», на якій представлені газетні публікації про наших земляків – приморців, які з честю захищали свою Батьківщину на фронтах Великої Вітчизняної війни, в героїчному підпіллі, на трудовому фронті в тилу.

  Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам’яті українців, загиблих під час Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, їх подвигу та жертовності щороку 22 червня в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
  Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину. Україна заплатила страшну ціну за звільнення від поневолення. В цей день, 22 червня, в скорботі згадуємо всіх, хто загинув у битвах із загарбниками, хто став безневинною жертвою людиноненависництва. Схиляємося перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі. Пишаємося військовим подвигом наших славних воїнів, які звільнили світ від фашизму. Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв наше право на свободу.