Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2019/English

Нема поета без народу…

  «Нема поета без народу…»- під такою назвою в літературній гостині бібліотеки «ВСП « Ногайський коледж ТДАТУ» відбувся захід, присвячений 250-річчю від дня народження славетного українця –поета, перекладача, просвітителя, драматурга Івана Петровича Котляревського.

  Гортаючи сторінки біографії митця господарі літературної гостини розповіли запрошеним студентам першого та другого кусу про молоді роки майбутнього поета, про історію створення та значення для української культури його безсмертної поеми «Енеїда», про внесок, який своїми творами «Наталка-Полтавка» та «Москаль-чарівник» зробив І.П.Котляревський в розвиток української драматургії та становлення музичної культури.
  Цікаві біографічні факти, мальовничі слайди, чарівні звуки оперних вистав «Енеїда» та «Наталка-Полтавка» не залишили байдужими присутніх.
  Захід підготували та провели викладач української мови та літератури Вельчева Н.М., завідуюча бібліотекою Живага В.М., студенти 26 групи Хомутовська Ангеліна, Ярошевський Артур, Найда Діана. Технічна підтримка - Новіков М.І.(культорганізатор) та Горєлкін Ігор ( студент 28 групи).
 

{gallery}Foto/2019/English{/gallery}