Поезія – це свято

  21 березня - Всесвітній день поезії. Свято, яке відзначається щороку в день весняного рівнодення. Сила поезії безмежна. Вона розкриває нам безмежні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя, особисті радощі й негаразди.
  З цієї нагоди 22 - 23 березня в бібліотеці коледжу проведено низку літературних годин «Поезія – це свято” для студентів І курса, організованих бібліотекарем Саєнко О.І. та класним керівником 11 групи Сурковою Т.Є.
У цих заходах, присвяченних Всесвітньому дню поезії, взяли активну участь студенти 11 групи Ярошевська Олеся, Шульга Таїсія. Цікавим і захоплюючим був виступ Давида Кабісова, який декламував вірші Ліни Костенко. У залі панувала духовна та щира атмосфера. Студенти передивились декілька відеороликів з піснями на вірші Б.Олійника, Л.Костенко, прозвучали вірші П.Тичини, Т.Шевченка, О.Олеся та інших відомих поетів.

   Так, поезія безперечно потрібна нам у житті, потрібна як чисте повітря, як сонце, як їжа і вода, як спілкування… Поезія – це одна із тих небагатьох речей, які здатні змінювати світ на краще.
  Як кажуть творчі люди, поезія – це сонце для душі, ліричний щебет струмків, це кохання і музика, яка лине під самим серцем поета, виливається назовні поетичними рядками, стає піснями.
  Прекрасним доповненням до літературних годин стала книжкова виставка «Поезія – це свято», де були представлені збірки українських поетів минулого та сьогодення, серед яких автори нашого краю.

Саєнко О.І., зав.бібліотекою
Суркова Т.Є., куратор 11,18 груп