Вибори директора ВСП "Ногайський коледж ТДАТУ"

   Таврійський державний агротехнологічний університет оголошує обрання за конкурсом на посаду директора відокремленого структурного підрозділу «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету», що розташований за адресою: 72102, Запорізька область, м. Приморськ, вул. Морська буд.84.
  Кандидат на посаду директора повинен бути громадянином України, вільно володіти українською мовою, мати вищу освіту,відповідну підготовку та стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах відповідного профілю не менше десяти років.
    Строк подання заяв - 2 місяці з моменту опублікування оголошення. Особи, які бажають прийняти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, особовий листок з обліку кадрів з фотографією, автобіографію, копії документів про вищу освіту, довідку про проходження попереднього (періодичного психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов'язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000р. №1465 («Офіційний вісник України»,2000р. №39, ст.1656), копію паспорта, засвідчену претендентом, копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру, копію трудової книжки, копію документів, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п'яти років, довідку про наявність або відсутність судимості, витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, письмову згоду на збір та обробку персональних даних, фотокартки розміром 3x4см.- 2шт.
   Копії документів, які подаються претендентом ( крім копії паспорту), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, засновником або нотаріально.

Документи надсилати за адресою:
72310 м. Мелітополь, 
пр. Б-Хмельницького, 18

Телефони для довідок :
(0619) 42-06-18 - приймальня ректора

(0619) 42-03-45- відділ кадрів