Преміум Fashion Fest - 2017

   Приморська дебютантка на Всеукраїнському шоу-фестивалі краси та таланту
«Преміум Fashion Fest» - 2017» зайняла перше місце.


    З 27.10. по 29.10.2017 року, в місті Запоріжжі під егідою Департаменту культури та туризму Запорізької міської ради, у КЗ ПК «Орбіта» відбувся Всеукраїнський шоу-фестиваль краси та таланту «Преміум Fashion Fest» - 2017.

   Юні таланти з усієї України намагались стати кращими у номінаціях: «Найкращий вокаліст року», «Найкращий шоу номер року», «Найкращий цирковий колектив року», «Найкращий хореографічний колектив року»,«Найкращий номер у розмовному жанрі», «Найкращий театр мод року», «Найкращий фейшен-показ року» та «Супер модель України» за наступними віковими категоріями: «baby stars» до 9 років; «shine stars» до 10-12 років; «drive stars» 13-15 років; «teenager stars» 16-19 років; «gold stars» - 20 років та більше.

IMG 5954

     Приморський район на цьому мистецькому святі у жанрі «Найкращий номер у розмовному жанрі» (вікова категорія: «drive stars») успішно представила дебютантка-розмовник, студентка ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», вихованка студії поетичного слова «Ефтерпа» Марія Кошель, зайнявши перше місце з монологом Фелікса Крівіна: «Кутюр’є Сідоркіна та інші». Щиро вітаємо Марію з успішним творчим дебютом на Всеукраїнському рівні та щиро бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!

IMG 5967

Дебютантка та її вихователь Олег Леонідович Косенчук щиро дякують за небайдужість та підтримку у підготовці до такого відповідального заходу заступнику директора з виховної роботи Олені Миколаївні Гладченко. І, звичайно ж, найщиріші слова шани та подяки всій адміністрації ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» в особі в.о.директора Олександра Вікторовича Герченова. Адже Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем науки і культури в Україні та розуміння непересічної важливості виховання підростаючого покоління Приморського району!

А-ось-і-перемога

 

О.Л. Косенчук,
худ.керівник СПС«Ефтерпа»,
викладач ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»