ЧОМУ Я ОБИРАЮ АГРО?

  Студенти і викладачі коледжу, давайте підтримаємо нашу студентку Дарину Мосинян вподобайками)). Для цього необхідно перейти на цю публікацію в фейсбук та інстаграму та оцінити есе Дарини.

   Аграрне виробництво – основа самого існування будь-якої цивілізації. Тому переді мною взагалі не стояло питання вибору професії. Я завжди мріяла стати агрономом, як і мій батько. Саме тому я вступила на навчання до аграрного коледжу, саме тому агрономічні дисципліни для мене є найулюбленішими.

57504130 145538763159105 666820722408030208 n

  З дитинства я бувала з батьком на полях, спостерігала, як щовесни наливається земними соками земля, як зеленіють поля, як зернятка, кинуті в землю, перетворювались на важкий колос з відбірним зерном.
Багато хто вважає, що, працюючи з землею, немає потреби мати глибоких знань, усе там відбувається саме по собі. Якраз навпаки. Треба багато вчитися, щоб не допускати помилок, щоб досягати успіхів.
   Агроном – професія, яка надихає. Родюча українська земля, високі врожаї дають можливість працювати з великими обсягами затребуваної продукції, додає наснаги, а хліб вирощений власними руками на рідній землі – найсмачніший у світі.
  Я мрію бути господарем на рідній землі, щоб люди могли пишатися мною.


Мосинян Дарина, студентка 21 групи
спеціальності 201 «Агрономія»
ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»

#агроцемайбутнє
AgroPortal.ua