Цінний подарунок

    Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хтось - прекрасні архітектурні споруди, хтось був покликаний навчати або лікувати…а хтось - чудові картини.
   12 лютого студенти Ногайського коледжу зустрілись із Продановим Олексієм Івановичем, сином нашого співробітника Проданова Івана Васильовича, якого вже не має з нами.
   Іван Васильович все своє життя присвятив роботі в Ногайському коледжі, а самим улюбленим хобі Івана Васильовича було написання картин. В своїх картинах художник відтворював морські пейзажі, міські вулиці, будівлі. Є в його колекції і натюрморти. Але найулюбленим жанром образотворчого мистецтва є зображення природи.

   Недарма в народі кажуть, що добра людина - це щаслива людина. І доброта обов'язково повертається до того, хто її віддає.
  Одну із картин « Красоти Ногайська», на добру згадку про свого батька, Олексій Іванович подарував Ногайському коледжу. Це чудова робота, яка дійсно потребує уваги і достойного представлення, яку будуть бачити багато людей.
  Дирекція та студенти коледжу дуже вдячні Вам, Олексію Івановичу за подарунок. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!