Профорієнтаційна зустріч

Днями відбулась  зустріч декана механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Володимира Кувачова та представників МТФ з випускниками спеціальності 208 «Агроінженерія» ВСП «Оріхівський фаховий коледж ТДАТУ» і ВСП «Ногайський фаховий коледж ТДАТУ».

Це важлива подія для здобувачів освіти, адже незабаром вони закінчать фахові коледжі і більшість з них виявить бажання здобути освітній рівень ”Бакалавр” саме в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного. Зустріч була організована у форматі on-line.

У своєму виступі декан факультету Володимир Кувачов підкреслив важливість продовження навчання випускників коледжів на освітньому рівні «Бакалавр». Оскільки отриманий диплом бакалавра – це диплом про повну вищу освіту і він надає можливість працювати за спеціальністю або здобувати вищу освіту другого (магістерського) рівня, особливо зараз, в умовах воєнного стану в країні. Про проєкт Правил вступу до ТДАТУ у 2024 році на зустрічі доповів заступник декана факультету Іван Чижиков. Випускники коледжів отримали детальні роз’яснення, щодо особливостей національного мультипредметного тесту, можливостей підготуватися до складання цього важливого іспиту, необхідних документів для реєстрації на НМТ та для подання через електронні кабінети вступника.

rysunok5-1

Чекаємо на випускників коледжів механіко-технологічному факультеті ТДАТУ та з радістю проконсультуємо з усіх питань щодо вступу та підготовки до нього (створення електронного кабінету вступника, чинні правила прийому, перелік необхідних документів, особливості вступу за сертифікатами ЗНО тощо).

rysunok8