Наші землевпорядники - наша гордість!

  У квітні-травні 2015 року студенти 3-4 курсу та викладачі організаційно-технологічного відділення стали учасниками Всеукраїнської Інтернет-конференції «Моя професія землевпорядник – історія, сучасність, майбутнє», яка була організована Рівненським аграрним коледжем.
 Інтерактивний проект «Моя маленька Батьківщина» спрямований на формування духовних цінностей та національної свідомості, любові до українського народу, його історії, рідної землі, родини, гордості за минуле та сучасне.
Роботи Пуд Ірини (16гр.), Мікуляк Олени (36гр.), Морголіної Анжели (46гр.) були представлені у різних секціях: історія професії та дисципліни, сучасні аспекти професії, конкурс реклами навчальних дисциплін. Конкуренція була велика, а боротьба запекла.
  Рішенням організаційного комітету Інтернет-конференції студентка 16 групи Пуд Ірина посіла ІІІ місце у конкурсі реклами навчальних дисциплін «Земельне право», «Землевпорядне проектування». Також Ірина посіла І місце, як найактивніший учасник конференції. Її роботи були представлені у 3 секціях.
  Завдяки активності, наполегливості та любові до своєї професії викладачів Пуд К.О., Голік С.М., Примака В.В., Дулова І.А. та студентів-землевпорядників, ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» посів ІІІ місце у номінації «Найактивніший навчальний заклад».
 Велика подяка за достойне представлення нашого коледжу! Бажаємо подальшої наснаги у науковій та практичній діяльності!