Ознайомча екскурсія до страхової компанії ТАС

 12 квітня 2017 року студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» під час проходження навчальної практики відвідали з ознайомчою екскурсією страхову компанію ТАС в місті Приморськ. 

  Керуючий центром продажів м. Приморська Позднякова Гана Павлівна гостинно зустріла студентів, розповіла про історію компанії, її поступовий шлях щодо світового визнання, повідомила про види страхових послуг, які гарантує компанія, відповіла на численні запитання про специфіку роботи системи страхових послуг компанії та в цілому у країні. Кожен з учасників почерпнув для себе якісь корисні відомості.

ТАС1 

   ПрАТ "Страхова компанія "ТАС" (СК "ТАС") заснована в 2000 році. СК "ТАС" була першою вітчизняною компанією страхування життя. Сьогодні це одна з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній свого напрямку в Україні. Вона пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного страхування життя з якісним професійним обслуговуванням.
   Основними каналами дистрибуції послуг компанії є розвинені мережі страхових брокерів, серед яких лідируючі позиції належать також членам Групи "ТАС" - ТОВ "Ассіс-Тас" та ТОВ "ТАС-Фінанс Консалтинг".

ТАС2

   Для подальшого прискорення зростання та посилення позицій на ринку страхування життя, СК "ТАС" реалізує проекти зі створення власної агентської мережі та розвитку банківського страхування. На сьогоднішній день відкрито та активно працюють 19 офісів Агентської мережі, зокрема, офіси у м.Києві, Житомирі, Черкасах, Миколаєві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Вінниці та ін. 
   Також компанією, з метою зміцнення лідируючих позицій на ринку страхових послуг, широко використовуються сучасні інноваційні методи продажу.
   Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері.