Володимир Винниченко і Симон Петлюра – генії Української революції 1917-1920 рр.

  З метою розширення уявлення та поглиблення теоретичних знань студентів про хід державотворчого процесу в Україні під час Української революції 1917-1920 рр. викладачем історії України Гладченко О.М. проведено 07 листопада 2020 року позааудиторний захід - вечір політичного портрету «Роль В.Винниченка і С.Петлюри в українському державотворенні».

1

  Під час заходу студенти 11,18 груп на основі попередньої теоретичної роботи творчих груп, користуючись Пам’яткою характеристики історичної особи, створили політичні портрети В.Винниченка і С.Петлюри, визначили персональну роль кожного діяча в процесі українського державотворення, порівняли їх як лідерів національно-визвольного руху в Україні на початку ХХ століття. З цікавістю студенти переглянули відеофільми про В.Винниченка і С.Петлюру. Найбільш активними учасниками були студенти: Богачова Вікторія, Болжеларський Богдан, Зюзіна Єлизавета, Подмазіна Єлизавета, Приходько Анастасія, Філатов Петро, Ярошевська Леся, Шило Данило, Шульга Таїсія, Кєтков Вілен, Фєдяєв Денис, Шамрай Микита, Вівтонеко Дмитро, які дали різнобічну характеристику історичним особам, розкриваючи внутрішні мотиви їх дій, відстоюючи свою точку зору.

2
   Студенти дійшли до висновку що В.Винниченка і С.Петлюра були геніями Української революції 1917-1920 рр., активними борцями за українську державність, патріотами залишили героїчний слід в українській історії.