Всеукраїнська інтернет-олімпіада з української мови

   Формування успішної особистості – одне із завдань навчального процесу. А вільне володіння рідною українською мовою - обов’язок кожного громадянина України. Народ, який не усвідомлює значення рідної мови, її ролі в розвитку особистості, не плекає її, не може розраховувати на гідне місце в суспільстві.
  Напередодні Міжнародного дня рідної мови студенти першого курсу Зюзіна Єлизавета, Філатов Петро, Богачова Вікторія, Ярошевська Леся (11гр.), Кабісов Давид (10гр.) та другого курсу Кірова Тетяна, Синявська Віталіна, Зеленська Анастасія ( 21гр.) взяли участь у Всеукраїнській дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима - 2020-2021», яка спрямована на активізацію пізнавальної діяльності та навчальної мотивації, узагальнення набутих теоретичних знань і навичок з української мови та отримали Сертифікати учасника.

   Проєкт «Всеосвіта» сприяє впровадженню інноваційних технологій в освітній процес, підтримує прагнення підлітків до саморозвитку. Тому студенти 21 групи спеціальності «Агрономія» випробовували свої знання ще і у VIII Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з української мови та літератури «На урок» (Зима 2021).
 Юнаки та дівчата продемонстрували хороші результати, проявили інтелектуальні здібності, творчий потенціал, вміння самостійно мислити.
Зараз свято Міжнародного дня рідної мови крокує по всій планеті, і кожен громадянин будь-якої країни ще більше відчуває приналежність до свого народу, народності, нації. Щасливі ми, що народилися на такій чудовій, багатій, мальовничій землі – в нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, живуть наші батьки – тут коріння роду українського. Усі ці прописні істини намагалися збагнути студенти 10 та 16 груп на виховному заході «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову».
  Підлітки можуть бути креативними, використовувати сучасні технології, але водночас їм треба показувати, що мова – це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле, це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.

Вельчева Н.М., викладач
української мови та літератури