Тиждень ЦК природничо-математичної підготовки

    Уже зовсім скоро спливе останній місяць осені, а чим же він запам’ятається студентам і викладачам Ногайського коледжу? Скажу. Наприкінці жовтня – початку листопада відбувся тиждень циклової комісії природничо-математичної підготовки. Викладачі, які представляють дану комісію, а саме: Заставська Олена Андріївна, Вишневецька Лариса Євгенівна, Косенчук Олег Леонідович, Столяр Геннадій Вікторович, Онищенко Тетяна Вікторівна, Черкез Олександр Олександрович, Гора Юлія Олександрівна підготували заходи, які повною мірою показали, що точні науки дуже цікаві й різнобічні.
    Позакласне життя коледжу дуже різноманітне: виховні години, свята, виступи наших студентів на сценах міста й області, участь у різних конкурсах, обласних олімпіадах, науково-практичних конференціях.. Проте на цьому тижні до них також додались ще й заходи, присвячені дисциплінам природничо-математичного спрямування.
    Почався тиждень з відкриття й презентації циклової комісії. Студенти-першокурсники, які ще не досить знайомі з викладацьким складом, із задоволенням прийшли 26 жовтня на свято точних наук. І це був тільки початок.
    В цей же день викладачами інформатики Заставською О.А., Столяром Г.В., Онищенко Т.В. було презентовано інформаційну годину на тему: «Видатний інформатик України - В.М.Глушков». Цей захід був присвячений людині, яка ввійшла в історію як математик, кібернетик, людина, внесок якої в розвиток обчислювальних машин колосальний.
    27 жовтня викладачем фізики, Черкезом О.О., для студентів 11 групи була проведена не менш захоплююча і цікава вікторина. За її результатами, найкращим знавцем фізики став Терзієв Олексій, якого нагородили почесною грамотою. Усі учасники конкурсу отримали солодкі призи.
    Цього ж дня, зі студентами, що проживають у гуртожитку, Столяр Г.В. провів інформаційну годину на тему: «Безпека електронних платежів». На даний час ця тема дуже актуальна, адже людина часто стає об’єктом шахрайства, тим паче, в мережі Інтернет. Разом зі студентами розглянули види шахрайства та способи їх уникнення.
    А вже наступного дня викладачами математики Вишневецькою Л.Є. та Горою Ю.О. було проведено математичний турнір «О, Математик!», у якому взяли участь студенти 14 та 16 груп.
Перемогу одержала команда 16 групи, але жоден не залишився без позитивних емоцій і солодкого подарунка. Крім змагань між командами, був проведений конкурс вболівальників - одногрупників учасників турніру, де найсильнішим став також студент 16 групи Балановський Коба.
     4 листопада викладач Вишневецька Л.Є провела зі студентами 16 групи відкрите заняття математичного гуртка на тему: «Світ цікавої математики», на якому були розглянуті математичні задачі, рішення яких потребує окремої уваги й по силах тільки допитливим людям.
    Людно було 29 жовтня в читальній залі коледжу. Наші першокурсники стали учасниками відомої інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», яку підготував викладач біології Косенчук О.Л. Всі команди показали хороші результати Цікаво те, що студенти іноді давали такі відповіді на питання, на які дорослі не знаходили розгадки. Перемогу в цій грі одержала команда 16 групи, а найсильнішим учасником було визнано студента цієї групи Чернєва Богдана.
    Хоч і підійшов до завершення цей тиждень, та викладачі й надалі працюватимуть задля того, щоб бажання навчатись у студентів примножувалось, рівень знань підвищувався, а зі стін навчального закладу випускались конкурентоспроможні фахівці.