Cемінар-тренінг «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців напряму геодезія та землеустрій»

 Cемінар-тренінг «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців напряму геодезія та землеустрій»
17 квітня 2018 року у ВСП «Рівненський коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбувся семінар-тренінг «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій при підготовці фахівців напряму геодезія та землеустрій».
   Учасниками семінару стали 29 викладачів з 8 вищих навчальних закладів України.

 

Наш навчальний заклад на семінарі представляла Заставська О.А. викладач комп’ютеризації землевпорядного виробництва.
Відповідно до плану семінару перед аудиторією присутніх виступили: Качановський Олег Ігорович, заступник директора з виробничої роботи ВСП «РК НУБіП України» тема доповіді «Навчально-практичний центр із землевпорядкування, як основа практичної підготовки студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації», Мартин Андрій Геннадійович, доктор економічних наук, завідувач кафедри землевпорядного проектування НУБіП України, член правління Спілки землевпорядників України, заступник Голови Ради Асоціації «Земельна спілка України» тема доповіді «Напрями адаптації змісту землевпорядної освіти до потреб національної та світової економіки» та Костюкевич Олег Миколайович, місцевий експерт карт Google, провідний модератор форумів Google, сертифікований фотограф Google тема доповіді «Використання всесвітньої програми місцеві експерти карт Google (Local Guides) в освітньому процесі».

   Найцікавішою частиною семінару стала участь в тренінгах та майстер-класах. Лагоднюк Р.А. провів тренінг з використання програмного комплексу "Засічка 3.1", для вирішення задач інженерної геодезії, Олег Костюкевич робота в програмі місцеві експерти карт Google та Лютко М.Г. практичне застосування сучасних геодезичних приладів в землеустрої.

  Всі учасники семінару отримали відповіді на питання, що виникли під час проведення семінару-тренінгу та задоволення від проведеного заходу.

 

Заставська О.А.