День вишиванки
- Деталі
- Опубліковано: Середа, 27 травня 2026, 10:54
- Перегляди: 93
«Одягаючи вишиванку, ми показуємо всьому світу, що ми пам'ятаємо своє коріння і пишаємося тим, що ми — українці", такими словами розпочався виховний захід, присвячений Дню вишиванки в ВСП «Ногайський колеж ТДАТУ».
Традиційне травневе свято в коледжі об’єднало студентську молодь, викладачів та адміністрацію закладу в єдиному патріотичному пориві, демонструючи вірність українським традиціям та культурній спадщині. Сьогодні цей одяг гріє душу і додає віри в нашу якнайшвидшу Перемогу.
Українська вишиванка — це генетичний код нації, який об’єднує серця, крізь будь-які відстані та випробування, нагадуючи про нашу нездоланну силу і світле майбутнє.
У виступі викладач підкреслила, що збереження народних традицій і виховання свідомої молоді є головним обов’язком сучасної освіти. Ногайський коледж завжди був і залишається осередком української культури та патріотизму