Великдень – світле свято Воскресіння Христового

 

    14.04.2015 в гуртожитку відбулося засідання клубу «Молода сім’я» (керівники клубу: Михайлова Л. Д., Кошель І.М., вихователь гуртожитку – Лаптій Г.І.) з метою розширення знань молоді про звичаї та традиції святкування Великодня, звертаючись до витоків історії та культури українського народу та прилучаючи до його духовних джерел, щоб допомогти студентам віднайти те, що піднімає нас над сірою буденністю, що робить нас духовно багатими особис-тостями. Святом із свят, торжеством із торжеств називають Великдень – світле свято Воскресіння Христового, який приніс себе в жертву за гріхи людей і спокутував їх своїми стражданнями.
     Кожна людина, якою б вона не була, зовсім юна чи вже в літах, шукає в своєму житті чогось особливого, того, щоб живило духовні сили та душа ставала світлішою, а помисли щирими та добрими.
За участю активу клубу та мешканців гуртожитку була оформлена виставка пасхальних куличів та барвистих крашанок і писанок, представлено театралізоване дійство «Свята Пасха йде до хати, будемо Великдень справляти», проведено конкурси, вікторина, молодіжні Великодні ігри.
     Василь Симоненко радив своїм сучасникам: «В океані рідного народу відкривай духовні острови... Ті острови — то духовні скарби, витворені нашим народом протягом віків. У них - мудрість, сила і пам'ять народу», а наш обов’язок – зберегти і передати їх майбутнім поколінням.