Представниця Ногайського коледжу – переможниця 28-го обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Zorepad - 2019»

  02.10-01.11.2019 року під егідою Запорізького обласного центру молоді відбувся 28-й обласний молодіжний фестиваль естрадного мистецтва «Zorepad - 2019», який зібрав молодих виконавців, танцівників, майстрів розмовного жанру, циркового мистецтва та інструментальної музики з усіх куточків нашої області. Першовідкривачем зональних відбіркових турів 28-го сезону фестивалю стало м. Бердянськ. Потім зональні відбіркові тури відбулися в містах Пологи, Енергодар, Мелітополь, Токмак, та Запоріжжя.

  Фінал відбувся 18.10.19 в Обласному центрі молоді. Було представлено вісімдесят чотири творчі номери у різних жанрах та напрямках мистецтва. А 01.11.19 у Б/К «Дніпроспецсталь» відбувся Гало-концерт, де й пройшло нагородження призерів та переможців з числа творчої молоді нашої області. Саме через такий щільний та фаховий відбір перемога на Зорепаді так цінується у творчих та молодіжних колах Запорізької області.
  ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ ім.Д.Моторного» на цьому мистецькому святі у номінації «розмовний жанр» представляла студентка другого курсу, спеціальності «Геодезія і землеустрій», вихованка студії поетичного слова «Ефтерпа» Ангеліна Хомутовська з віршем Едуарда Асадова «Аптека щастя, вірш-жарт». Вона перемогла, ставши кращою серед чотирьох юних артистів-декламаторів на зональному етапі у Бердянську та восьми представників художнього слова на обласному етапі.
  Щиро вітаємо Ангеліну з перемогою на такому шанованому мистецькому заході та щиро бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!
  Юна переможниця та її вихователь Олег Леонідович Косенчук щиро дякують за небайдужість та підтримку у підготовці до такого відповідального заходу перш за все маму талановитої артистки-декламаторки Лілію Петрівну Ішкову. І, звичайно ж, найщиріші слова шани та подяки адміністрації ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ ім.Д.Моторного» і особисто директору Олександру Вікторовичу Герченову. Адже, Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем науки і культури в Україні та розуміння важливості виховання підростаючого покоління Приморського району!

 

 

О.Л. Косенчук,
худ.керівник СПС«Ефтерпа»,
викладач ВСП «Ногайський коледж
ТДАТУ ім..Д.Моторного»