Афганістан - незабутня біль втрат

  Афганістан… Афганська війна.., героїчна, безглузда, незрозуміла, помилкова, трагічна, жорстока, брудна. Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі материнських сердець. У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика.
  15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31- річниця виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан. Це і свято, і день скорботи. Педагоги та студенти коледжу, відвідавши міський мітинг-реквієм «Афганістан – без права забуття», віддали данину пам’яті полеглим у цій війні, поділили біль втрати с тими, хто втратив у цій війні своїх чоловіків, дітей, побратимів. Під час Уроку мужності «Афганістан болить в моїй душі» присутні з вуст ведучих – студентів Завадської Діани, Бадікяна Богдана, Головань Ганни, Середи Артема дізналися про героїв цієї страшної Афганської війни.

   Організатори тематичного заходу заступник директора з виховної роботи Гладченко О.М. та викладач предмету «Захист Вітчизни» Девятериков О.О. вважають , що поезії, пісні, розповіді, спогади ветеранів Афганської війни Крячка В.Г. та Трояновського В.О., вистраждані в Афганістані і про Афганістан, підсилені мультимедійними презентаціями, сприяють патріотичному вихованню та формуванню активної громадянської позиції студентської молоді.
   На знак вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя, увійшовши у безсмертя, учасники заходу схилили голови і вшанували їх хвилиною мовчання.
  Низький уклін батькам і матерям, які виховали героїв, які стали яскравим прикладом служіння народові. Низький уклін тим, хто в нелюдських умовах знаходив в собі сили залишатися справжніми людьми.