70-та річниця визволення м. Приморська

     18 сентября 1943 года. 819-й день войны

  На ЗАПОРОЖСКОМ и МЕЛИТОПОЛЬСКОМ направлениях наши войска, преодолевая сопротивление противника, продолжали успешное наступление и, продвинувшись вперёд от 10 до 15 километров, заняли свыше 110 населенных пунктов, в том числе город и крупный железнодорожный узел ПОЛОГИ, город НОГАЙСК, железнодорожный узел ВЕРХНИЙ ТОКМАК, районные центры Запорожской области НОВО-НИКОЛАЕВКА, ЧЕРНИГОВКА, крупные населённые пункты ЗАЛИВНОЕ, ВОСКРЕСЕНКА, ЛЮБИЦКОЕ, ЕГОРОВКА, НОВО-ГРИГОРЬЕВКА, НОВО-ПОЛТАВКА, ТОКМАЧАНСК, НЕЛЬГОВКА, ЮРЬЕВКА, ВЯЧЕСЛАВКА, ПАРТИЗАНЫ, БОРИСОВКА, ОБИТОЧНОЕ и железнодорожные станции КИРИЛЛОВКА, НЕЛЫГОВКА, ЕЛИЗАВЕТОВКА, ТРОЯНЫ.

(Хроника Великой Отечественной войны/Сентябрь 1943 года)

   Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війні 1941-1945 р. В Ногайському коледжі ТДАТУ було проведено Урок мужності, присвячений 70-й річниці визволення м. Приморськ від німецько-фашистських загарбників та Дню партизанської слави. Це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим та живим - солдатам та ветеранам, вдовам, працівникам тилу, дітям війни, тим хто зі зброєю в руказ захищав рідну землю від фашизму та в тилу своєю самовідданою працею кував перемогу. З великою увагою студенти коледжу слухали розповідь ветерана Георгінова Григорія Миколайовича про бойовий шлях та великий подвиг нашого народу в роки Великої Вітчизняної Війни.
   Виховний захід підготували студенти 14-ї та 19-ї груп відділення "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва " під керівництвом класних керівників Ермакова Д.С. та Попова О.О.