Ознайомлювальна практика

  Студенти Ногайського коледжу, майбутні агроінженери, під час ознайомлювальної практики відвідали ПСП «Приморський». Під час екскурсії вони дізналися про діяльність та особливості роботи аграрного підприємства, ознайомилися з його виробничими процесами, сучасною сільськогосподарською технікою і засобами механізації технологічних процесів в рослинництві та тваринництві. Студентів зацікавила новітня техніка, правила її експлуатації, технічного обслуговування та ремонту.

  Дуже вдячні головному інженеру Макушенко Павлу Володимировичу та завідуючому майстернею Захарову Олександру Івановичу за надзвичайно цікаві та пізнавальні розповіді, приділений час та увагу. Результатом таких екскурсій є не тільки нові знання, а й відчуття поваги до обраної професії, впевненість у вірності вибору та стимул до подальшого навчання, адже і Павло Володимирович, і Олександр Іванович – випускники Ногайського коледжу!
  Особлива подяка Ліпченко Миколі Миколайовичу, який надає можливість студентам відвідати господарство та ще й турбується про них, пригощаючи смачними булочками.