Конкурс фахової майстерності WorldSkills Ukraine

  19-21 січня 2022 року в місті Запоріжжя відбувся Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine.
   Цей конкурс - своєрідні олімпійські ігри для учнів закладів професійної освіти та студентів коледжів. До участі у запорізьких відборах подали заявки майже 100 осіб, але до виконання завдань було допущено 73 учасника із м. Запоріжжя та Запорізької області. Впродовж двох днів вони змагалися за 8 компетенціями: токарні роботи, електромонтажні роботи, слюсарні роботи, кладка цегли, підйом та транспортування вантажів, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, перукарське мистецтво, зварювальні роботи.

  Ногайський коледж представляв студент 29 групи спеціальності 208 «Агроінженерія» Мельник Данило. Він виконував конкурсні завдання за компетенцією «зварювальні роботи», отримав безцінний досвід та незабутні враження.
   Такий конкурс професійної майстерності, як WorldSkills Ukraine є важливим інструментом для зростання престижності робітничих професій та є майданчиком для співпраці роботодавців, молоді, закладів освіти та органів влади, адже організаторами конкурсу в Україні є Міністерство освіти і науки, ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” та Федерація роботодавців України.