Ярмарка вакансій

   Протягом 4-х років навчання в коледжі студенти набували як теоретичні так і практичні знання з фахових дисциплін, проходили навчальну, виробничу, технологічну практики. При вивченні дисципліни «Професійна орієнтація студентів-випускників на ринку праці» вони поглибили та розширили знання про майбутню спеціальність, відпрацювали деякі вправи з метою набуття навичок професійного самовизначення, саморозвитку, самовдосконалення. Складаючи на заняттях власне резюме, лист до роботодавця, план співбесіди з роботодавцем, студенти підготувались до пошуку роботи на ринку праці.

   За підтримки Приморського районного центру зайнятості відбулась зустріч студентів та роботодавців з метою зарекомендувати себе на ринку праці, відстояти себе як майбутнього фахівця, показати з найкращої сторони, щоб сподобатись роботодавцям.
   В гості до студентів завітали роботодавці:
1. Ліпченко Микола Миколайович – директор приватного сільсько-господарського підприємства «Приморський».
2. Вакал Олена Федорівна – керуюча публічним акціонерним товариством ЕВБВ 1007/0354 «Ощадбанк».
3. Лебедєва Наталія Дмитрівна – заступник директора Приморського районного центру зайнятості.
   Вони розповіли про свої підприємства, види діяльності та умови роботи. Студенти-випускники презентували себе як майбутніх спеціалістів. Це наші кращі студенти, відмінники навчання: 

1. Драгнєв Віктор – студент 45 групи спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва».
2. Поспєлов Роман – студент 46 групи спеціальності «Землевпорядкування».
3. Ковтун Євген – студент 46 групи спеціальності «Землевпорядкування». 
4. Кочукова Наталія – студентка 48 групи спеціальності «Організація і технологія ведення фермерського господарства». 
5. Кухарев Василь – студент 30 групи спеціальності «Фінанси і кредит», стипендіат Президента України.
  Студенти задавали питання роботодавцям, які стосувались критеріїв відбору кандидатів на роботу, вимог до майбутніх фахівців, а провідні підприємці дали вичерпні відповіді на актуальні запитання студентів.
   Цей захід дає можливість роботодавцям знайти кваліфікованих майбутніх працівників, а студентам коледжу – ознайомитись з потребами та умовами роботи на підприємствах.