Звіт про проведення тижня безпеки дорожнього руху у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ ім. Моторного»

  У ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» з 11 по 17 листопада 2019 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Студентам було продемонстровано фільми про профілактику ДТП, щоб вони могли особисто бачити і краще розуміти ціну неуваги на дорозі та несерйозного відношення до інших учасників дорожнього руху.

  Одним з варіантів краще цінувати людське життя та відповідально ставитися до власного була агітаційна робота про здачу крові постраждалим у ДТП.

  Студенти це такі ж діти як і інші, і вони віддзеркалюють вчинки дорослих. Для профілактики травматичних ситуацій на дорогах була проведена бесіда з батьками учнів про особисту обачливість на дорогах.
 Під час проведення всеукраїнського національного уроку «Безпечна країна» студенти мали змогу зрозуміти та поєднати особисту відповідальність на дорогах з поступовим зменшенням кількості ДТП.
  Під час проведення круглого столу студенти виявили багато ризиків, пов’язаних із сучасними методами пересування та загроза життю їхнім власникам під час участі у дорожньому русі.
   У гуртожитку ст.сержант О.С.Войніков ознайомив всіх присутніх про необхідність бути свідомим пішоходом, акцент також був поставлений і на мобільні телефони та навушники, оскільки дуже багато дітей навіть не звертають уваги на інших учасників дорожнього руху, а повністю поглинуті у мобільний простір.
  Разом із комендантом гуртожитку в ігровому форматі були проведені цікаві конкурси та вікторини, де студенти І та ІІ курсів змогли закріпити свої знання з сигналів світлофора, правил переходу перехрестя та правильність сторін дорожнього руху.

  

Викладач Парфьонов А.Ф.