«SKILLS LAB: УСПІШНА КАР’ЄРА»: ДЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ ЗАПУСТИЛИ БЕЗКОШТОВНИЙ ОНЛАЙН-КУРС»

  Як писати резюме і готуватися до співбесіди? Як планувати і розвивати кар’єру? Чому необхідно вивчати менеджмент та володіти мистецтвом презентації? Відповідь на ці та інші питання — у новому відеокурсі про ключові навички для успішного працевлаштування, передає «Бізнес-Схід».
  CSR Ukraine, експертнаорганізація Центр “Розвиток КСВ”, платформа CareerHub за підтримки UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення запустили новий навчальний курс «SkillsLab: Успішна кар'єра».

  Курс був розроблений в рамках молодіжної тренінгової програми «SkillsLab: успішна кар'єра», що у 2018-2019 роках відбувалася у 9 містах України (Дніпро, Маріуполь, Львів, Кременчук, Херсон, КривийРіг, Черкаси, Миколаїв, Рівне). Близько 200 молодих людей отримали можливість удосконалити свої професійні навички для пошуку першого робочого місця.
    Наші студенти також подавали заявки на прослуховування онлайн-курсу. Цього року серед тих, кому пощастило стати учасниками цієї програми, з’явились двоє наших хлопців. Це Ярошевський Артур (26 гр.) та Яцикович Максим (30гр.). Програма складається з 8 відео-лекцій з практичними завданнями. Хлопці просто у захваті від тієї інформації, яку вони дізнаються на курсі. Їх навчають юридичної грамотності, тайм-менеджменту, SMM- просуванню та як організувати свій старт-ап. Курс ще продовжується, але хлопці вже отримали подарунки від організаторів.